Zions neapmierināts par ierobežoto spēles laiku: Es gribu palikt laukumā!

Zions Viljamsons, sportazinas.com
Zions Viljamsons | Foto: Ņūorleānas "Pelicans"

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Ņūorleānas “Pelicans” spēlētājs izteicies, ka vēlas spēlēt vairāk un viņu neapmierina šī brīža minūšu ierobežojums.

“Pelicans” jaunā zvaigzne Viljamsons līdz šim pirmajos divos NBA sezonas turpinājuma mačos laukumā pavadīja attiecīgi 15 minūtes un 14 minūtes.

“Es esmu cīnītājs, gribu palikt laukumā! Kad nonāku no laukuma, tad vēlos turpināt sacensties ar pretiniekiem. Tas ir ļoti grūti, jo tiklīdz sāku iespēlēties, noskan signāls par maiņu un man jādodas malā,” saka Zions.

“Mēs būtu vēlējušies viņu laukumā laist vairāk, taču mums bija jāizmanto minūtes, kuras bija pieejamas,” iepriekš skaidroja “Pelicans” galvenais treneris Alvins Džentrijs, kurš atklāja, ka komandas ārsti ieteikuši limitēt basketbolista minūtes. “Tā vienkārši ir. Mūsu nodoms nav turēt viņu rezervē. Šajā spēlē es viņam devu tik daudz minūtes, cik man atļāva.”

Spēlētājiem pandēmijas laikā bija četru mēnešu pauze, taču tā, acīmredzot, nav palīdzējusi Viljamsonam būt maksimāli labākajā fiziskajā formā. Kā zināms, Zions ir viens no smagākajiem un fiziski spēcīgākajiem spēlētājiem līgā. Viņam jau iepriekš bijušas problēmas ar kāju veselību.

Nākamā spēle Disnejlendā “Pelicans” jāaizvada jau gaidāmajā naktī, kad plkst. 1:30 pēc Latvijas laika jātiekas ar Memfisas “Grizzlies”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par