Znaroka un Vītoliņa vadītais “Spartak” gūst sešus vārtus un pārtrauc trīs zaudējumu sēriju

06/01/2021 19:51
Maskavas

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) šodien Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētais klubs Maskavas “Spartak” ar 6:2 izbraukumā pārspēja Čeļabinskas “Traktor”.

Pirmajā periodā “Spartak” vadībā izvirzīja Artjoms Fjodorovs, taču otrās trešdaļas pirmajā minūtē izlīdzinājumu panāca Lukāšs Sedlāks. Otrā perioda turpinājumā četrus vārtus guva Maskavas vienības hokejisti, kad izcēlās Martins Bakošs, Emils Djuse, Robins Hanzls un Sergejs Širokovs.

Noslēdzošajās 20 minūtēs savus un “Traktor” otros vārtus iemeta Sedlāks, bet 36 sekundes līdz pamatlaika beigām sesto ripu “Traktor” komandas vārtos raidīja Iļja Zubovs.

Dienas pirmajā spēlē Habarovskas “Amur” neatstāja variantus Nursultanas “Barys”, uzvarot ar 5:1. Uzvarētājiem divreiz precīzs bija Hineks Zohorna, bet viņa brālis Tomašs ardeva divas rezultatīvas piespēles.

Vēl šodien Kazaņas “Ak Bars” ar rezultātu 2:1 tika galā ar Maskavas “Dynamo”. “Ak Bars” sastāvā pa vārtu guvumam Stefanam Da Kostam un Staņislavam Galijevam, bet “Dynamo” rindās atzīmējās Ivans Igumnovs.