Žurnālists: Vēl neesmu redzējis komandu, kura sūdzētos par piezīmēm tā, kā to dara “Lakers”

Dvaits Hovards, sportazinas.com
Dvaits Hovards | Foto: NBA

Ziemeļamerikas žurnālists Bils Simons paudis skarbu kritiku Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Losandželosas “Lakers” virzienā, norādot, ka šīs vienības spēlētāji pārāk daudz sūdzas.

Pašlaik “Lakers” cīnās Denveras “Nuggets” Rietumu konferences finālā, rezultāts ir 2-0 par labu Losandželosas komandai. “Play-off” pirmo un otro kārtu “Lakers” pārvarēja ar 4-1.

“Šie “Lakers” man nepatīk, ļoti nepatīk. Šī komanda ir ideāla, lai izraisītu nepatiku. Viņi ir vienīgie, kuri no soliņa traucē pretiniekiem izpildīt soda metienus, visu laiku kliedz un dara citas muļķības. Dvaits Hovards, mans 21. gadsimta ienīstākais basketbolists dodas laukumā un apstrādā Ņikolu Jokiču – elkoņi, pleci, grūdieni. Viņa izdara piecus pārkāpumus viena uzbrukuma laikā. Un kad tiesneši tomēr nosvilpj, tad mēs dzirdam “Ko? Piezīme?” Tāda sajūta, ka neviens no “Lakers” spēlētājiem nav pārkāpis noteikumus sezonas garumā. Nekad neesmu redzējis komandu, kura tā sūdzētos piezīmju dēļ,” teica Simonss.

Iepriekš ziņots, ka “Lakers” basketbolisti un treneri izteica neapmierinātību ar komandas spēļu sākuma laikiem, norādot, ka tādējādi tiek izjaukts viņu režīms.

Sērijas pret “Nuggets” trešā spēle notiks gaidāmajā naktī plkst. 4:00 pēc Latvijas laika.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par