12 gadu ilgā ”Arsenal” karjera beigusies: Volkots pievienojas ”Everton”

Teo Volkots
@theowalcott

ir oficiāli pametis Anglijas Premjerlīgas vienību Londonas ”Arsenal”, kur pavadīja pēdējos 12 gadus, un pievienojies Liverpūles ””.

Kluba mājaslapā tiek ziņots, ka līgums parakstīts uz trīsarpus gadiem, savukārt pārejas summa netiek atklāta. Neoficiāli avoti vēsta, ka tā pārsniedz 20 miljonus eiro.

Volkots sniedza savu pirmo interviju kā ”Everton” spēlētājs: ”Esmu ļoti ambiciozs. Ierados šeit, jo vēlos pacelt klubu jaunā līmenī. Es jūtu, ka kopā mēs to varam izdarīt.”

Viņš veltīja komplimentus galvenajam trenerim Semam Elerdaisam, kurš ”Everton” pārņēma pagājušā gada 30.novembrī: ”Treneris ir ļoti ambiciozs un izsalcis – tieši to mums vajag. Es vēlos būt daļa no tā, ko viņš veido.”

Tāpat Volkots veltīja labus vārdus arī pašam klubam: ””Everton” klubam ir sena vēsture un kaislīgi fani. Klubs ir uzvarējis vairākas trofejas, un es tās vēlos izcīnīt tagad. Domāju, ka ”Everton” virzās pareizajā virzienā. ”

Karjeru Volkots sāka ”Southampton” vienībā 2005.gadā, bet drīz pēc tam pievienojās ”Arsenal”.  Tolaik viņš tika uzskatīts par vienu no daudzsološākajiem jaunajiem angļu futbolistiem. Anglijas Premjerlīgā Volkots debitēja tikai 17 gadu vecumā. Tomēr jāizceļ, ka uzbrucēja karjera bija pilna savainojumu. Anglijas izlasē Volkots aizvadījis 47 spēles, iesitot astoņus golus.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par