Boksa Supersērijas pusfinālu norises vietas un datumi tiks izziņoti nākamnedēļ

Raimonds Zeps, Kalle Zauerlands, Mairis Briedis, Sportazinas.com
Raimonds Zeps, Kalle Zauerlands un Mairis Briedis | Foto: LETA

Pasaules boksa Supersērijas (WBSS) promouters Kalle Zauerlands paziņojis, ka nākamnedēļ beidzot tiks izziņoti šīs sezonas Supersērijas pusfinālu norises datumi un norises vietas.

Atgādinām, ka Latvijas labākajam bokserim Mairim Briedim pirmās smagā svara kategorijas (līdz 90,7 kilogramiem) pusfinālā paredzēts duelis ar Polijas pārstāvi Kšištofu Glovacki. Iepriekš dažādos medijos tika pieļauts, ka kā viena no reālākajām cīņas norises vietām ir Rīga. Tāpat netika izslēgta arī Polijas un ASV (kur notika vairāku ceturtdaļfinālu cīņas) kandidatūras.

Otrajā pusfinālā šajā svara kategorijā spēkiem mērosies kubietis Junjers Dortikoss un amerikānis Endrjū Tabiti.

Atgādinām, ka neilgi pēc ceturtdaļfinālu cīņām tika ziņots, ka Supersērijas pusfināli tiks aizvadīti šī gada februārī un martā, kas šobrīd šķiet visai maz ticams scenārijs.

Vēlāk ietekmīgā boksa medija “The Ring” rīcībā nonāca informācija, kas vēstīja, ka Supersērijas organizatori ir saskārušies ar nopietnām finansiālajām problēmām, kas varētu apdraudēt turnīra turpmāko darbību.

Tika ziņots, ka Supersērijas galvenā finansiālā atbalstītāja “Comosa AG” valdē bija izveidojušās saspīlētas attiecības. Galvenā problēma – daži investori ieguldījuši lielāku naudas summu nekā iepriekš plānots, kamēr citi joprojām nav veikuši savus līgumā noteiktos maksājumus.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par

Boksa Supersērija
12 Aug 10:50
48
Kšištofs Glovackis, sportazinas.com
Boksa Supersērija
12 Aug 10:50
48

Arī Glovackis pošas uz Rīgu

Mairis Briedis un Juniers Dortikoss, sportazinas.com
Boksa Supersērija
12 Aug 00:19
113

Medijs: Brieža WBSS fināls varētu notikt Latvijā

Boksa Supersērija
12 Aug 00:19
113

Medijs: Brieža WBSS fināls varētu notikt Latvijā