14 gadīgs latviešu drifta talants startēs sacensībās, kurās piedalīsies slavenais Kens Bloks

Nikolass Bertāns, sportazinas.com
Nikolass Bertāns | Foto: Lush Capture

Kamēr Latvijā drifta sezona ir pusē, Latvijas Drifta kausa “Semi pro” klases braucējs ir pieņēmis vēl vienu izaicinājumu – startēt starptautiskajās “Gymkhana grid” sacensībās, kas norisināsies 7. septembrī Polijas galvaspilsētā Varšavā.

Pēc vairāku gadu pauzes, ‘’Gymkhana grid’’ sacensības ir atgriezušās Eiropā un svin desmitās jubilejas sezonu. Uz starta izies vairāki pasaules čempioni, drifta leģendas, pazīstami sportisti autosportā, kā piemēram, Kens Bloks, Kuba Przigonskis, Arkādijs Tsaregradsevs, Daigo Saits un arī Bertāns.

Latvietis nebūs vienīgais “jaunais” braucējs, kurš startēs sacensībās, bet būs visjaunākais starp tiem. No jaunajiem sportistiem vēl uz starta redzēsim 17 gadīgo Oliveru Solbergu un 16 gadīgo Benu Driburgu.

Lielisku treniņu “Gymkhana” sacensībām Nikolasam izdevās aizvadīt šonedēļ Biķerniekos notikušajā “GymkhanaLV” otrajā posmā. “Gymkhana” Latvijā ir jauns sporta veids, kas šogad darbojas pilotrežīmā, bet no 2020.gada jau būs kā oficiāls LAF kauss. 4.augustā uz Latviju bija atbraucis viens no vadošajiem “Gymkhana” braucējiem Dmitrijs Sribnijs.

Bertānam priekšā ir vēl divas drifta sacensības –  jau šajā nedēļas nogalē Igaunijā, Sāremā salā, kā arī 31.augustā, Biķernieku trasē, ‘’Raganas Katla’’ konfigurācijā, Ziemeļeiropas Drifta čempionāta posmā. Pēc šīm sacensībām ‘’Raganas katlā’’ Bertāns dosies ceļā uz Poliju, kur jau nedēļas sākumā sāksies treniņi, kvalifikācijas un oficiālās mediju dienas. Sacensību lielais fināls notiks 7.septembrī.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par