15 gadus vecā Gaufa vēlreiz apspēlē slaveno Viljamsu

Venusa Viljamsa, Koko Gaufa, sportazinas.com
Venusa Viljamsa un Koko Gaufa | Foto: The Punch Newspapers

Vien 15 gadus vecā amerikāniete pirmdien jau otro reizi karjerā “Grand Slam” turnīra pirmajā kārtā uzvarēja savu tautieti Venusu Viljamsu.

Gaufa (WTA 67.) pirmajā cīņā ar 7-6 (7:5), 6-3 uzvarēja 39 gadus veco Viljamsu (WTA 55.). Nākamajā kārtā Gaufa tiksies ar rumānieti Soranu Kirstju (WTA 74.).

Zīmīgi, ka Gaufa Viljamsu no “Grand Slam” turnīra izslēdza arī pērn Vilmbldonas sacensību pirmajā kārtā.

“Spēle bija grūta, jo viņa spēlēja ļoti labi,” savu pretinieci slavēja 15 gadus vecā Gaufa. “Šodienas spēlē biju ļoti satraukusies.”

“Redzot izlozes rezultātus, biju nedaudz šokēta. Domāju, ka ikviens bija izbrīnīts, tomēr esmu priecīga, ka tas jau ir aiz muguras.”

Gaufa uzvaru spēja izcīnīt neraugoties uz to, ka pretiniece izpildīja septiņas netveramas serves, kamēr viņa pati tādas izpildīja tikai divreiz.

Pērn jaunā tenisiste savu pirmo karjeras titulu ieguva Lincas “International” turnīrā, finālā ar 6-3, 1-6, 6-2 uzvarot Latvijas otro raketi Aļonu Ostapenko.

Turnīru naktī uz otrdienu uzsāks arī Ostapenko un Anastasija Sevastova. Tikmēr vīru konkurencē cīnīsies Ernests Gulbis.

Turnīrā ar pirmo numuru izlikta pērnās sezonas labākā tenisiste Ešlija Bārtija. Austrālijas atklātais čempionāts norisināsies no 20.janvāra līdz 2.februārim. Turnīra kopējais balvu fonds ir 20,4 miljoni eiro.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par