15 gadus vecā tenisa sensācija saņem “wild-card” ASV atklātajā čempionātā

Koko Gaufa, sportazinas.com
Koko Gaufa | Foto: WTA

15 gadus vecā ASV tenisa sensācija saņēmusi “wild-card” gaidāmajā ASV atklātajā čempionātā un līdz ar to varēs piedalīties turnīra pamatsacensībās bez dalības kvalifikācijā.

Gaufa šogad kļuva par visu laiku jaunāko tenisisti, kura kvalificējās Vimbldonas pamatsacensībām. Viņa pārvarēja kvalifikāciju un trīs kārtas pamatturnīrā, tostarp pirmajā pārspējot slaveno tautieti Venusu Viljamsu. Gaufas sensacionālais ceļš Vimbldonā apstājās ceturtajā kārtā pret rumānieti Simonu Halepu.

Bez Gaufas “wild-card” ASV atklātajā čempionātā saņēmusi arī austrāliete Samanta Stosūra. Gaufa šobrīd rangā ierindojas 140. vietā, kamēr Stosūra ieņem 131. pozīciju.

ASV atklātais čempionāts ir viens no četriem prestižākajiem tenisa turnīriem pasaulē, bet šogad tas risināsies no 26. augusta līdz 8. septembrim. Tas būs pēdējais no šī gada “Grand Slam” turnīriem, jo Austrālijas atklātais čempionāts, Francijas atklātais čempionāts un Vimbldonas turnīrs jau ir aizvadīti.

Gaufa pagājušajā gadā piedalījās ASV atklātā čempionāta jeb “” kvalifikācijā, piedzīvojot zaudējumu pirmajā kārtā. Viņas līdz šim augstākā vieta WTA rangā ir pašreizējā 139. pozīcija.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par