17 gadus vecais latviešu uzbrucējs tiek pie pirmā punkta “Allsvenskan” līgā

05/02/2024 22:45
Nokopēts
Bruno Osmanis

Šovakar Zviedrijas hokeja pēc spēka otrajā jeb “Allsvenskan” līgā pie pirmā punkta tika 17 gadus vecais Latvijas uzbrucējs Bruno Osmanis, kurš palīdzēja “Bjorkloven” vienībai ar 5:1 sagraut Mika Indraša un Kārļa Čukstes pārstāvēto Jēvles “Brynas”.

Osmanim šī bija sestā spēle “Allsvenskan” līgā un profesionālajā hokejā kopumā. Pirmajās četrās spēlēs uzbrucējs palika “sausā”, iepriekšējā mačā viņš sevi spilgti pieteica, realizējot divus pēcspēles metienus, taču šovakar viņam izdevās tikt pie pirmā punkta. Osmanis izcēlās ar rezultatīvu piespēli “Bjorkloven” pirmajos vārtos.

Mačā kopumā Osmanis laukumā pavadīja astoņas minūtes un 15 sekundes, kuru laikā viņš izcēlās ar vienu metienu, vienu spēka paņēmienu un pozitīvu lietderības koeficientu +1. “Brynas” komandā Indrašim 23 minūtēs un četrās sekundēs divi metieni un +/- rādītājs -1, bet Čukstem nedaudz vairāk kā 19 minūtēs viens metiens un negatīva lietderība -1.

17 gadus vecais Osmanis Zviedrijā spēlē kopš 2021./2022. gada sezonas. Šosezon viņš “Bjorkloven” U20 komandā 17 spēlēs izcēlies ar 29 (12+17) punktiem.

Citā “Allsvenskan” spēlē Filips Buncis ar rezultatīvu piespēli palīdzēja “Vasterviks” komandai ar 4:3 pieveikt Nībro “Vikings”, kas spēlēja bez Riharda Mareņa. Buncis asistēja pirmajā golā.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām