18 gadus vecais “Severstal” uzbrucējs iemet trīs ripas, Daugaviņš bez punktiem pret SKA

21/01/2021 21:00
Ņikita Gusļistovs

Šovakar vienā no Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačiem Čerepovecas “Severstal” ar 6:3 apspēlēja Jekaterinburgas “Avtomobilist”, bet par spēles galveno varoni kļuva 18 gadus vecais uzbrucējs Ņikita Gusļistovs, kurš izcēlās ar “hat-trick”.

Trešās trešdaļās sākumā rezultāts bija 5:0 “Severstal” labā. “Avtomobilist” hokejisti prāta samazināt deficītu, kas neglāba šo komandu no zaudējuma.

Kaspara Daugaviņa pārstāvēta Maskavas apgabala “Vityaz” ar 1:3 zaudēja Sanktpēterburgas SKA. Vienīgos vārtus komandas labā guva Zahars Bardakovs, atzīmējoties mazākumā. SKA komandā vārtus iemeta Igors Ožihanovs un Vasilijs Podkolzins, savukārt pēdējā minūtē Jonass Kempainens iemeta ripu jau tukšos vārtos.

Latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 20 minūtes un 41 sekundi, kuru laikā vienu reizi tika noraidīts.

Notikumiem bagātā spēlē Ņižņekamskas “Neftekhimik” ar 6:5 apspēlēja Pekinas “Kunlun Red Star”. Mača gaitā “Ķīnas” komanda izlaida divu vārtu pārsvaru, bet izšķirošos vārtus ielaida sešas minūtes pirms sirēnas. Jāatzīmē, ka “Kunlun Red Star” izdarīja 47 metienus pa pretinieku vārtiem, kamēr “Neftekhimik” uzvarai pietika ar 31.

Kazaņas “Ak Bars” pēc zaudējuma pret Rīgas “Dinamo” savā laukumā zaudēja Jaroslavļas “Lokomotiv”. Trīsarpus minūte pirms pamatlaika beigām Naidžels Douss izvirzīja mājiniekus vadībā ar 3:2, tomēr 50 sekundes pirms sirēnas Vladimirs Tkačovs panāca izlīdzinājumu. Papildlaikā vārti netika gūti, bet bullīšu sērijā spēcīgāki izrādījās Jaroslavļas hokejisti.

Jau ziņots, ka Rīgas “Dinamo” izbraukumā ar 3:5 zaudēja Magņitogorskas “Metallurg”, zaudējot pat teorētiskas izredzes kvalificēties “play-off” turnīram.