18 gadus vecais Vinisiuss izrauj uzvaru “Real”, “Barcelona” neticami izglābjas

03/11/2018 23:25

Spānijas futbola čempionātā piecu neuzvarēto spēļu sēriju pārtraucis Karaliskais klubs Madrides “Real”, kas ar 2:0 tikai pašā mača galotnē pārspēja Valjadolidas “Real” futbolistus.

Spēles gaitā neliels pārsvars piederēja madridiešiem, tomēr lieliskas iespējas atklāt rezultātu bija abām komandām. Ļoti aizraujošs bija tieši otrā puslaika sākums, kad ļoti neilgā laikā abām komandām bija vairākas iespējas izcelties, tomēr rezultāts palika nemainīgs.

Izšķirošās bija spēles pēdējās desmit minūtes, vien 18 gadus vecajam Žunioram Vinisiusam 83. minūtē gūstot pirmos (un uzvaras) vārtus (1:0) Madrides labā, kamēr nedaudz vēlāk aizsargam Serhio Ramosam realizējot 11 metru soda sitienu (2:0).

Madrides “Real” pēc uzvaras ar 11 spēlēs izcīnītiem 17 punktiem pakāpās uz sesto pozīciju.

Tikmēr vakara vēlajā spēlē pēdējās minūtēs no zaudējuma izglābās un uzvaru izrāva līdere (24 punkti) “Barcelona”, kas viesos dramatiskā cīņā ar 3:2 apspēlēja “Rayo Vallecano” vienību.

Katalonijas vienību jau 11. minūtē vadībā izvirzīja Luiss Svaress, tomēr tad sekoja ilgs viesu sausuma periods, mājiniekiem to izmantojot un līdz 57. minūtei spējot no sev nelabvēlīgā 0:1 panākt 2:1.

Spēles noslēgumā jau likās, ka “Barcelona” glābiņu vairs neatradīs, tomēr pamatlaika pēdējās trīs minūtēs Usmans Dembele un Luiss Svaress guva pa vārtiem, izraujot Katalonijas grandam trešo uzvaru pēc kārtas.