19 gadus vecs “tīneidžers” nokārto “Juventus” uzvaru A Sērijas mačā (VIDEO)

31/03/2019 00:07

Vārtus gūstot 19 gadus vecajam uzbrucējam Moisem Kīnam, Turīnas “Juventus” sestdien svinēja kārtējo uzvaru Itālijas A sērijas futbola čempionāta spēlēs. “Juventus” savā laukumā ar rezultātu 1:0 (0:0) pārspēja “Empoli” vienību.

Kīns laukumā devās uz maiņu 69.minūtē un trīs minūtes vēlāk guva vārtus pēc tam, kad Mario Mandžukičs viņam uz soda laukuma robežas nolika bumbu pa sitienam.

Kīns šajā sezonā deviņās spēlēs “Juventus” kreklā guvis piecus vārtus. Viņš arī divreiz izcēlās 2020.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēs, tādējādi jau trešajā mačā pēc kārtas gūstot vārtus.

Savainojumu dēļ Turīnas komandai šajā mačā nevarēja palīdzēt uzbrucēji Krištianu Ronaldu un Paulo Dibala.

Itālijas A sērijā drošā vadībā ar 78 punktiem 29 spēlēs atrodas “Juventus”, kamēr tuvākajai sekotājai “Napoli” ir 60 punkti 28 spēlēs. Tikmēr 53 punkti ir Milānas “Inter” komandai, bet pirmo četrinieku ar 51 punktu noslēdz “AC Milan, kamēr piektā ar 47 punktiem ir “AS Roma”.