19 “Grand Slam” turnīru uzvarētājs Nadals: Mans vienīgais mērķis ir spēlēt labu tenisu

Rafaels Nadals, sportazinas.com
Rafaels Nadals | Foto: Roland Garros

Pasaules vadošais tenisists nekoncentrējas tam, lai pārspētu leģendārā šveicieša Rodžera Federera rekordu “Grand Slam” turnīros – 20 trofejas.

Nadals, kuram ir 33 gadi, pagājušajā sezonā uzvarēja divos “Grand Slam” turnīros – Francijas atklātajā čempionātā un “US Open”, kā rezultātā viņš tikai par vienu titulu atpaliek no visu laiku titulētākā “Grand Slam” tenisista Federera.

Federers šajā godā atrodas jau kopš 2009.gada, kad viņš Vimbldonā ar uzvaru pār Endiju Rodiku, izcīnīja savu 14.”Grand Slam” titulu, apsteigdams Pītu Samprasu.

Janvāra beigās gaidāmajā Austrālijas atklātajā čempionātā Nadalam ir iespēja panākt izlīdzinājumu, bet sezonas turpinājumā, šo rekordu ir iespējams pārspēt, jo viņš ir “French Open” izteikts favorīts. Francijas atklātajā čempionātā spānis uzvarējis jau 12 reizes karjerā.

Pats Nadals, kurš šobrīd pārstāv Spānijas izlasi Austrālijā notiekošajā “ATP Cup”, atklāja, ka viņš nesaspringst par šo rekordu.

“Godīgi sakot, par to daudz nedomāju,” teica Nadals. “Mans vienīgais mērķis ir turpināt spēlēt labu tenisu. Tāpat man svarīgi ir būt laimīgam un izbaudīt šo sportu.”

“Ja veselība ļaus, piedalīšos vēl vairākos turnīros, kas arī palielinās iespējas pārspēt šo rekordu.”

Spānijas Austrālijā notiekošajās sacensībās jau ir kvalificējusies izslēgšanas spēlēm, kur ceturtdaļfinālā gaidāma cīņa ar Beļģiju.

Nadals aizvadīto sezonu noslēdza kā pasaules labākais tenisists, bet vēl pirms došanās atpūtā, viņam ar Spānijas izlasi izdevās izcīnīt jau sesto Deivisa kausu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par