20 gadus vecais uzbrucējs Kalniņš iziet laukumā pret Spānijas grandu “Sevilla”

15/12/2021 22:45
Markuss Kalniņš

Šovakar Spānijas Karaļa kausa izcīņas jeb “Copa del Rey” 1/32 fināla mačā Spānijas pēc spēka ceturtās līgas komanda “Andratx” pēcspēles 11 metru sitienu sērijā ar rezultātu 1:2 piekāpās “La Liga” vienībai “Sevilla”.

Mača 46. minūtē “Andratx” sastāvā laukumā devās 20 gadus vecais latviešu uzbrucējs Markuss Kalniņš, kurš nomainīja spāni Gilermo Palmeru. 57. minūtē “Sevilla” vadībā izvirzīja Rafa Mirs, bet jau pēc deviņām minūtēm izlīdzinājumu uz rezultāta tablo panāca “Andratx” futbolists Mikels Labress.

Ar 90 minūtēm bija par maz, lai noskaidrotu uzvarētāju, tāpēc bija nepieciešams aizvadīt papildlaiku, kurā arī neviena no komandām nespēja gūt vārtus. Pēcspēles 11 metru sitienu sērijā pārāki izrādījās “Sevilla” spēlētāji, izšķirošo sitienu realizējot dānim Tomasam Delanijam.

“Andtrax” iepriekšējās sezonās nepārvarēja Karaļa kausa kvalifikācijas spēles. Karaļa kausa fināls notiks 23.aprīlī Seviļā. Pagājušajā gadā Karaļa kausa izcīņā “Barcelona” finālmačā ar rezultātu 4:0 sagrāva Bilbao “Athletic”. “Barcelona” Spānijas kausā uzvarējusi 31 reizi.