20 gadus vecais japānis: Nolikšu Meivezeru uz “dēļiem”

Tenšins Nasukava, sportazinas.com
Tenšins Nasukava un Floids Meivezers Foto: Katsuya Miyagawa/Kyodo News via AP

Talantīgais japāņu kikbokseris Tenšins Nasukava ir pārliecināts, ka Vecgada cīņā pret leģendāro Floidu Meivezeru viņu uzveiks.

Jau ziņots, ka bijušais pasaules čempions vairākās svara kategorijās Meivezers 31. decembrī Japānā “Saitama Super” arēnā tiksies ar 20 gadus veco japāņu kikbokseri Nasukavu.

Šīs būs paraugmačs, kas notiks pēc boksa noteikumiem. Cīņā būs trīs raundi, kas ilgs trīs minūtes. Ņemot vērā noteikumi specifiku, Nasukavam nebūs iespējas spert ar kājām un līdz ar to izteikts favorīts mačā būs Meivezers.

Meivezers ir 21 gadu vecāks par savu japāņu oponentu, taču savā karjerā nav zaudējis nevienu profesionālo maču un var lepoties ar iespaidīgu 50-0 statistiku, no kurām 27 bijušas ar nokautu. Arī Nasukava kā kikbokseris nekad vēl nav zaudējis, gūstot panākumus 28 mačos, no kuriem 22 bijuši ar nokautu. Abu bokseru uzvaru rekordi gan netiks ietekmēti, jo tas būs paraugmačs.

“Mani tautieši, klausieties! Es Meivezeru nolikušu uz dēļiem un ceru, ka viņš tam ir gatavs,” ļoti pārliecinoši vietējiem medijiem paziņoja Nasukava.

“Tā būs neliela boksa paraugcīņa bez nekādiem sitieniem ar kājām. Kustēšos pa ringu kopā ar puisi deviņu minūšu garumā, un, protams – tā būs visu laiku dārgākā paraugcīņa,” iepriekš publiski izteicās Meivezers.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par