2019./2020.gada NHL sezonu izlaidušais Stenlija kausa ieguvējs, visticamāk, noslēgs karjeru

Dastins Baflins, sportazinas.com
Dastins Baflins | Foto: NHL

Bijušais Nacionālās hokeja līgas () kluba Vinipegas “Jets” aizsargs , kurš savulaik Čikāgas “Blackhawks” rindās virs galvas celā Stenlija kausu, ir tuvu tam, lai noslēgtu savu karjeru, ziņo medija “Sportsnet” apskatnieks Eliots Frīdmans.

“Klubi izrādīja interesi par viņu. Viena no komandām, kas par viņu jautāja, ir Minesotas “Wild”,” atklāj Frīdmans. “Taču Ļoti maz ticams, ka Baflins turpinās spēlēt. Minesota uzskatīja, ka Baflins vēlētos spēlēt viņu klubā, jo nāk no Minesotas. Šī, iespējams, ir vienīgā komanda, kurai ir iespējas redzēt viņu spēlējam savās rindās. Taču spēlētāja aģents Bens Hankinsons man teica, ka Baflina atgriešanās ir maz ticama.”

2019.gada aprīlī “Jets” pārtrauca līgumu ar nu jau 35 gadus veco hokejistu. Rezultātā aizsargs 2019/2020. sezonā nepiedalījās.

Baflins 2018./2019. sezonas sākumā saņēma “Jets” atļauju pamest komandas nometni, jo apsvēra iespēju par karjeras beigām. Nedēļu vēlāk (20.septembrī) hokejists no savas komandas saņēma disciplinārsodu, kā rezultātā nepiedalījās 71 spēlē, kurās spēkojās “Jets”.

Raženajam aizsargam tas bija ceturtais no pieciem gadiem iepriekš parakstītajā līgumā ar “Jets”, kas tika noslēgts 2016.gada 8.februārī. Tas paredzēja ik gadu atalgojumā saņemt 7,6 miljonus ASV dolāru (6,9 miljonus eiro).

Karjeras laikā Baflins “Jets” komandā aizvadīja 528 spēles, kurās iekrāja 363 (102+261) rezultativitātes punktus. Savukārt kopumā karjerā viņa rēķinā 869 regulārā čempionāta spēles un 525 (177+348) punkti.

2010.gadā viņš kopā ar Čikāgas “Blackhawks” tika kronēts par Stenlija kausa čempionu. Pēc šīs sezonas viņu un vēl vairākus spēlētājus aizmainīja uz Atlantas “Trashers” (tagad Vinipegas “Jets”).

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par