Bičevskim piespēle uzvarā pār Jāgru

19/01/2020 22:58

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Māris Bičevskis svētdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Čehijas čempionāta spēlē, palīdzēdams “Mlada Boleslav” komandai svinēt uzvaru.

Bičevska pārstāvētā vienība savā laukumā ar 5:2 (2:0, 1:1, 2:1) pārspēja Kladno “Ritīrži” komandu, kurā spēlē leģendārais Jaromīrs Jāgrs.

Bičevskis ar rezultatīvu piespēli atzīmējās trīs minūtes pirms pirmā perioda beigām, kad palīdzēja panākt 1:0. Viņš šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 31 sekundi, vienu reizi meta pa vārtiem, uzvarēja astoņos no 15 iemetieniem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Tāpat uzvaru svinēja aizsarga Oskara Cibuļska pārstāvētā Hradeckrālovas “Mountfield”, kas mājās ar 4:2 (0:1, 3:1, 1:0) uzveica Zlīnas “PSG Berani” ar Ralfu Freibergu sastāvā. Cibuļskim 17 minūtēs bija viens metiens pa vārtiem un viens spēka paņēmiens, bet Freibergs nepilnā 21 minūtē pa vārtiem meta trīs reizes.

Uzvaras priekus svētdien izbaudīja arī aizsargs Guntis Galviņš, kura pārstāvētā Tršinecas “Ocelāri” mājās ar 4:3 (3:1, 1:2, 0:0) apspēlēja Liberecas “Bīlī Tigrši”. Galviņš 18 minūtēs trīsreiz meta pa vārtiem.

Turpretī zaudējumu cieta uzbrucēju Roberta Bukarta un Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Vītkovice Ridera” komanda, kas mājās ar 0:3 (0:0, 0:1, 0:2) atzina Karlovi Vari “Energia” pārākumu. Bukartam 18 minūtēs seši metieni pa vārtiem, bet Razgalam divtik mazāk nospēlētajā laikā divreiz mazāk raidījumu.

No latviešu pārstāvētajām komandām turnīra tabulā visaugstāk ir “Mlada Boleslav”, kas ar 66 punktiem 37 spēlēs ieņem ceturto vietu.