RFS pārbaudes mačā Lietuvā uzveic valmieriešus

RFS, Valmiera, sportazinas.com
Foto: RFS

Latvijas vicečempione futbolā trešdien Šauļos svinēja uzvaru pārbaudes spēlē. ar rezultātu 3:2 (2:0) pārspēja “Valmieras” komandu.

Rīdzinieku labā vārtus guva Jonass Skinderis, Alēns Sedriks Erve Kuadio un Bimenjimana Bonfiss Kalebs, bet valmieriešiem izcēlās Samats Sarsenovs un Žorže Teišeira.

Pirms mača abu komandu sastājās laukuma vidusaplī pa perimetru un pietupās uz viena ceļgala, paužot savu protestu pret jebkāda veida rasismu un vardarbību.

Tikmēr “Liepājas” un “Jelgavas” futbolisti trešdien tikās Mažeiķos, mačam noslēdzoties ar bezvārtu neizšķirtu 0:0 (0:0).

” futbola virslīgas sezonai bija jāstartē 13.martā, bet dienu iepriekš tika paziņots, ka Latvijā ieviesīs ārkārtas stāvokli. Vēl 12.martā tika pieļauts scenārijs, ka turnīra pirmās spēles tiks aizvadītas pie tukšām tribīnēm, bet situācija strauji mainījās un nākamās dienas rītā virslīgas čempionāta sākums tika atcelts.

Pēc valdības 21.maija lēmuma, kas paredz, ka ar 1.jūniju dažādās jomās, tostarp sportā, tiks mīkstināti ierobežojumi, kas iepriekš noteikti koronavīrusa izplatības dēļ, futbola virslīgas sezonas atsākšanās tiek plānota jūnijā. Lai kvalitatīvi aizvadītu trīs apļus, meistarsacīkstēm jāsākas ne vēlāk par jūnija pirmo pusi.

Šajā sezonā virslīgā startēs desmit komandas, kas ir par vienu vairāk nekā pērn, bet par divām vairāk nekā aizpērn. Laukumos šogad dosies “Riga”, RFS, “Ventspils”, “Valmiera”, Jūrmalas “Spartaks”, “Liepāja”, “Jelgava”, “Daugavpils”, “Metta” un “Tukums 2000″/TSS.

Pērn par Latvijas čempioni tika kronēta “Riga”, bet savu pirmo trofeju kluba vēsturē ieguva RFS, kas uzvarēja valsts kausa izcīņā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par