3×3 basketbolistes atzīst Francijas pārākumu un Pasaules sērijas turnīrā izstājas 1/4 finālā

10/08/2022 20:27
Latvijas 3x3 sieviešu basketbola izlase

Latvijas 3×3 sieviešu basketbola izlase Rumānijas galvaspilsētā Bukarestē notiekošajā FIBA 3×3 Pasaules sērijas turnīra ceturtdaļfinālā latvietes ar 11:17 zaudēja Francijas izlasei, izstājoties no sacensībām un posma kopvērtējumā ierindojoties 8. vietā.

Latvijas izlases rindās Aija Jurjāne izcēlās ar sešiem punktiem, Anita Miķelsone guva trīs, savukārt Paula Mauriņa un Paula Pētersone pievienoja pa vienam punktam.

A grupas turnīrā Latvijas komanda ar 8:18 zaudēja Pasaules sērijas kopvērtējuma līderei Vācijas izlasei, bet ar 16:14 pārspēja Austrijas komandu, nodrošinot otro vietu un tiesības spēlēt ceturtdaļfinālā.

Jūlijā Latvijas izlase citā sastāvā (Aleksa Gulbe, Paula Strautmane, Anda Kuzmina un Paula Mauriņa) piedalījās Pasaules sērijas turnīros Francijas pilsētās Puatjē (11. vieta) un Bordo (7. vieta). FIBA 3×3 Pasaules sērijas kalendārā ir 10 posmi, kā arī finālturnīrs Konstancā (17.-18. septembrī).