37 miljoni un nevienas spēles – “Nets” pelnošākais basketbolists šosezon laukumā neatgriezīsies

Kevins Durants, sportazinas.com
Kevins Durants | Foto: AP Photo/Kathy Willens

Par spīti sezonas pagarināšanai, Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Bruklinas “Nets” spēlētājs 2019./2020. gada čempionātā laukumā neatgriezīsies, atklāja pats sportists.

Aizvadītajā sezonā divkārtējais NBA čempions Durants joprojām nav aizvadījis nevienu spēli, jo viņš turpina atgūties pēc 2019. gada finālsērijas laikā gūtā savainojuma Goldensteitas “Warriors” sastāvā. Tā paša gada vasarā viņš kļuva par “Nets” spēlētāju, taču jau tad tika prognozēts, ka visa sezona tiks pavadīta ārstējot savainojumu.

Sākotnēji tika plānots, ka NBA regulārais turnīrs tiks spēlēts līdz aprīlim, bet izšķirošie mači varētu tikt aizvadīti jūnijā. Tomēr koronavīrusa Covid-19 pandēmija piespieda NBA veikt korekcijas, jo marta vidū čempionāts tika apturēts. Tagad ir zināms, ka turnīrs atsāksies 31. jūlijā, bet noslēgsies oktobrī.

Arī pagarinātajā sezona Durants nedosies laukumā, lai gan pirms pandēmijas viņš atsāka treniņus. Iepriekš par to vēstīja amerikāņu apskatnieki, bet tagad to apstiprināja arī pats sportists. “Mana sezona ir noslēgusies,” sarunā ar “The Undefeated” pauda basketbolists. “Es neplānoju spēlēt. Pagājušajā vasarā, kad es guvu savainojumu, mēs pieņēmām lēmumu sagaidīt nākamo sezonu. Man vispār nebija plānu spēlēt šosezon,” atklāja Durants.

31 gadu vecais amerikānis ir “Nets” pelnošākais basketbolists. 2019./2020. gada sezonā viņa alga ir 37,2 miljoni dolāru (ap 33 miljoniem eiro). Līgums paredz pakāpenisku algas palielināšanu katru sezonu.

31 gadu vecais Durants ir ne tikai divkārtējais NBA čempions “Warriors” rindās, bet arī 10-kārtējais zvaigžņu spēles dalībnieks un 2014. gada vērtīgākais spēlētājs. Savukārt ASV izlases sastāvā viņš divas reizes kļuvis par olimpisko čempionu un vienu reizi – par pasaules čempionu.

Pirms dažām dienām kļuva zināms NBA čempionāta atsākšanas formāts. NBA sezonu turpinās 22 komandas, kuras katra aizvadīs vēl astoņas regulārās sezonas spēles Orlando esošajā Disnejlendā, tādējādi noskaidrojot galējo “play-off” pozīciju sadalījumu, informēja apskatnieki Šams Šaranija un Adrians Vodžnarovskis. Šīs astoņas spēles tiks pieskaitītas jau visiem šosezon aizvadītajiem mačiem.

“Nets” līderis slavē Durantu: Ar 80% jaudu viņš ir Dirks Novickis

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par