19/12/2021 23:54
Horhe Molina

Šovakar Eiropas vadošajās līgās norisinājās vairāki mači ar grandu dalību.

Anglija

Mančestras “City” izbraukumā ar 4:0 sagrāva Ņūkāslas “United”, saglabājot vadību premjerlīgā. Jau piektajā minūtē rezultātu atklāja Rubens Diašs, savukārt pirmā puslaika vidū Žuans Kanselu dubultoja viesu pārsvaru. Pēc pārtraukuma ar precīziem sitieniem izcēlās arī Rijads Marezs un Rahīms Sterlings.

“Liverpool” zaudēja punktus mačā pret Totenhemas “Hotspur”, nospēlējot 2:2. Liverpūles klubs ātri nonāca iedzinējos pēc Harija Keina vārtu guvuma. Izlīdzinājumu panāca Diogu Žota un pēc pirmajām 45 minūtēm rezultāts bija neizšķirts. 69. minūtē “Liverpool” pēc Endrjū Robertsona izvirzījās vadībā, piecas minūtes vēlāk Sons Hinmins, savukārt vēl trīs minūtes vēlāk Liverpūles vienība palika mazākumā, jo no laukuma noraidīja otro vārtu autoru Robertsonu.

Tikmēr “Chelsea” un Vulverhemtponas “Wanderers” spēlē vārti netika gūti.

Spānija

Par vakara galveno varoni kļuva 39 gadus vecais uzbrucējs Horhe Molino, kurš ar “hat-trick” kaldinaja “Granada” panākumu pār “Mallorca” ar 4:1. Viņš guva trīs vārtus pēc kārtas, to paveicot 71 minūtes laikā.

Madrides “Real” nespēja uzlauzt pastarītes “Cadiz” aizsardzību – 0:0, kas gan neietekmēja komandas pozīcijas turnīra tabulas virsotnē. Vēl “Getafe” ar 1:0 pieveica “Osasuna”, bet Bilbao “Athletic” ar 3:2 uzvarēja “Betis”.

Itālija

“Napoli” turpina pakaļdzīšanos Milānas “Inter”, ar 1:0 pārspējot vēl vienu šīs pilsētas komandu “Milan”. Piektajā minūtē precīzs bija Elifs Elmass, un kopš tā laika rezultāts vairs nemainījās. Mača izskaņā pretiniekiem izdevās panākt izlīdzinājumu, tomēr VAR tiesnesis lēma, ka tajā epizodē bija aizmugure.

Citos mačos “Torino” ar 1:0 pieveica “Verona”, savukārt vēl trīs spēles noslēdzās neizšķirti – “Fiorentina” un “Sassuolo” nospēlēja 2:2, bet “Spezia” un “Enmpoli”, kā arī “Sampdoria” un “Venezia” dueļos tika fiksēts rezultāts 1:1.

Vācija

“Freiburg” pēc uzvaras pār Leverkūzenes “Bayern” ar 2:1 atgriezās trešajā vietā bundeslīgā. Par uzvaras vārtu autoru 84. minūtē kļuva Kevins Šadē. Tikmēr “Koln” ar 1:0 apspēlēja “Stuttgart”, vienīgo golu 89. minūtē iesitot Entonijam Modeste.