3×3 basketbolists Miezis: Ar “trash-talk” palīdzību pretiniekus var izslēgt no spēles (VIDEO)

Nauris Miezis, sportazinas.com
Nauris Miezis Foto: FIBA

Latvijas 3×3 basketbola izlases spēlētājs intervijā portālam “Sportazinas.com” pastāstīja par savu karjeru salīdzinoši jaunajā sporta veidā, emocijām laukumā un daudz ko citu.

“Ir tikai normāli, ka laukumā cīnāmies par katru centimetru,” sacīja Miezis. “Spēles laikā runājam ar pretiniekiem. Arī ar to saucamo “trash-talk” palīdzību var izslēgt pretinieku no spēles. Dažādi paņēmieni karā ir labi.”

Vēl nesenajā Pasaules kausa izcīņā Latvijas izlase pusfinālā fantastiskā cīņā uzveica planētas spēcīgāko izlasi Serbiju, bet uzvaru nesošo metienu izpildīja tieši Miezis. “Teikšu godīgi – biju šokā. Es par to biju sapņojis un man vajadzēja vēl desmit sekundes, lai saprastu, ko esmu izdarījis.”

Pilna intervija ar Nauri Miezi

Nauris Miezis: Es mīlu basketbolu

Sportazinas.com piedāvā jaunāko ”Time Out” epizodi, kurā Latvijas 3×3 izlases basketbolists Nauris Miezis stāsta par to, kā sāka nodarboties ar 3×3 basketbolu profesionāli, kādi piedzīvojumi ir atgadījušies ar komandu, dalījās ar iespaidiem no aizvadītā Pasaules kausa Amsterdamā, kā arī atbildēja uz skatītāju uzdotajiem jautājumiem!

Gepostet von Sportazinas.com am Donnerstag, 11. Juli 2019

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par