41 gadu vecais Bufons varētu atgriezties “Juventus”, lai kļūtu par rezervistu

Guinluigi buffon, sportazinas.com
Julian Finney/Getty Images)

Leģendārais Itālijas vartsargs Džianluidži Bufons varētu atgriezties Itālijas A sērijas komandā Turīnas “Juventus”, kur aizvadījis savas karjeras labākos gadus.

Pirms iepriekšējās sezonas pieredzes bagātais vārtu vīrs nolēma pamest Turīnu un doties uz Francijas grandu Parīzes “Saint Germain”, lai izcīnītu UEFA Čempionu līgas trofeju, tomēr sezona uz Eiropas skatuves komandai neizdevās.

Itālis šosezon PSG sastāvā aizvadīja 25 spēles, kļūstot par Francijas čempionu un valsts Superkausa ieguvēju.

41 gadu vecais Bufons jau pavēstījis, ka PSG rindās nepaliks, bet lūko pēc jauna izaicinājuma.

“Sky Sports Italia” vēsta, ka Bufons nolēmis atgriezties “Juventus” rindās, lai kļūtu par vienības pirmā vārtsarga Vojceha Ščensnija dublieri.

Zīmīgi, ka pirms aiziešanas no Turīnas, Bufona dublieris bija tieši Polijas izlases pirmais numurs Ščensnijs.

Bufons pievienojās “Juventus” komandai 2001.gadā, pārnākot no “Parma” vienības. Kopš tā laika vārtsargs deviņas reizes kļuvis par Itālijas čempionu, bet vēl divus titulus viņš zaudēja, kad Turīnas komandai par dalību spēļu rezultātu ietekmēšanā tika atņemtas divas čempionu trofejas.

Tāpat viņš piecas reizes kļuvis par Itālijas kausa ieguvēju – četras reizes “Juventus” sastāvā, bet vienu reizi “Parma” rindās. Viņš 1999.gadā aizveda “Parma” komandu līdz uzvarai UEFA Kausā (tagad – UEFA Eiropas līga).

Bufons 2006.gadā Itālijas izlases sastāvā kļuva par Pasaules kausa ieguvēju. Itālijas izlasē kopš 1997.gada viņš aizvadījis 176 dueļus.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par