42 gadus vecais Dacjuks lēmumu par savu nākotni pieņems īsi pirms sezonas

13/07/2021 14:58

Krievu hokejists Pāvels Dacjuks lēmumu par savu karjeru pieņems pēc tam, kad viņš izies cauri sagatavošanas nometnei, atklājis pats 42 gadus vecais sportists.

Aizvadītajā sezonā veterāns pārstāvēja Jekaterinburgas “Avtomobilist”, 51 pamatturnīra spēlē atzīmējoties ar 12 vārtiem un 23 piespēlēm. Piecās “play-off” cīņās viņam vēl trīs (1+2) punkti.

“Pašlaik man priekšā ir grūta izvēle – ko darīt tālāk. Hokejs ir mana dzīve, es izbaudu katru uz ledus pavadīto momentu un vēlos arī turpmāk būt noderīgs dzimtajai komandai. Tajā pašā laikā uzdodu sev jautājumus – vai esmu gatavs nospēlēt vēl vienu sezonu? Vai mans ķermenis ļaus to izdarīt?

Ar treneriem esam pieņēmuši lēmumu par individuālo sagatavošanas plānu 2021./2022. gada sezonai. Augusta beigās, kad es iziešu cauri šim svarīgām posmam, es sapratīšu, var varēšu turpināt karjeru un atkal doties uz ledus sarkanajā formā,” teikts kluba izplatītajā paziņojumā.

No 2001. līdz 2016. gadam Dacjuks pārstāvēja Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienību Detroitas “Red Wings”, ar kuru viņš 2008. gadā izcīnīja Stenlija kausu. No 2016. līdz 2019. gadam uzbrucējs spēlēja Sanktpēterburgas SKA, ar kuru viņš vienu reizi izcīnīja Gagarina kausu. Savukārt 2019. gadā Dacjuks atgriezās Jekaterinburgā, kurā viņš uzsāka savu karjeru.

Ar Krievijas izlasi uzbrucējs pa vienai reizei kļuvis par pasaules un olimpisko čempionu, tādējādi iekļūstot “Triple gold” klubā. Tāpat viņa balvu plauktā ir četras Ledijas Bingas trofejas NHL lielākajam džentelmenim, kā arī trīs Frenka Selke trofejas uzbrucējam ar labāko sniegumu aizsardzībā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/09/2021 09:19

Labākie “MyCareer” spēlētāju tipi “NBA 2K22” videospēlē

Izvēlēties un izveidot optimālu spēlētāju savam spēles stilam “NBA 2K22” videospēles “MyCareer” režīmā ir ārkārtīgi svarīgi, ja vēlies, lai tavs basketbolists kļūst par vienu no līgas labākajiem un pārņem kroni…