42 gadus vecais Ortiss iztur divus nokdaunus un pārspēj Mārtinu (VIDEO)

02/01/2022 10:58
Luiss Ortiss un Čārlzs Mārtins

Aizvadītajā naktī 42 gadus vecais kubiešu bokseris Luiss Ortiss (33-2, 28 KO) izturēja divus nokdaunus un sestajā raundā pārspēja amerikāni Čārlzu Mārtinu (28-3-1, 25 KO). Ortiss joprojām turpina ceļu uz savu pirmo smagsvaru čempionu titulu.

Ortiss jau pašā cīņas sākumā nonāca grūtā situācijā. Pirmajā raundā pēc Mārtina sitienu ar kreiso roku viņš piedzīvoja nokdaunu, kuru viņam izdevās pārvarēt. Tāpat šādā situācijā veterāns nonāca arī ceturtajā raundā, taču arī tas nebija šķērslis, lai sestajā raundā pieveiktu savu pretinieku Mārtinu.

Amerikānis pēc Ortisa sitiena piecēlās pirms tiesnesis bija beidzis skaitīt, tomēr tāpat tiesnesis izlēma dueli pārtraukt. 35 gadus vecais Mārtins par šādu lēmumu nebija apmierināts, jo līdz tam viņš tiesnešu vērtējumā pēc punktiem bija labāks (48:45; 48:45; 47:46).

“Noteikti, ka biju ļoti koncentrējies šai cīņai un satraukuma nebija,” pēc uzvaras izteicās Ortiss. “Cīņa, kurā piedalās bokseri, kuriem abiem kreisā rokā ir dominējošā, ir ļoti sarežģītas. Beigās sanāk, ka uzvar inteliģence.”

Pieslēgties

Dienas fokusā

Rihards Bukarts
17/05/2022 09:57

Rihards kā mērķis, Sotnieks kā skatītājs un kļūdu atkārtošana – septiņi novērojumi pēc PČ spēles pret Norvēģiju

“Kā komanda mēs varējām nospēlēt krietni labāk, bet pats galvenais ir tas, ka izcīnījām trīs punktus,” aptuveni šādas domas, varbūt pateiktas ar citu vārdu palīdzību, skanēja pēc Latvijas un Norvēģijas…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…