48 gadus vecais Jāgrs realizē vairākumu un gūst pirmos vārtus šosezon

31/01/2021 11:55
Jaromīrs Jāgrs

Čehijas un pasaules hokeja leģenda Jaromīrs Jāgrs 48 gadu vecumā turpina būt rezultatīvs. Vakar viņš guva savus pirmos vārtus šajā sezonā. Jāgra pārstāvētā Čehijas otrās līgas komanda Kladno “Rytiri” vakar ar rezultātu 4:3 pēcspēles metienu sērija apspēlēja Jihlavas “Dukla” vienību.

Leģendārais hokejists nevienu no bullīšiem neizpildīja, taču viņš izcēlās ar vārtu guvumu pamatlaikā. Jāgra pārstāvētā vienība pēc aizvadītām 40 minūtēm bija iedzinējos a 0:3, taču tad uzsāka pēdējās trešdaļas atspēlēšanos. Jāgrs trešā perioda vidū panāca 3:3 un ļāva “Rytiri” izraut papildlaiku, kurā vārti netika gūti, taču pēcspēles metienos pārāka bija Jāgra komanda.

Leģendārais hokejists šosezon aizvadījis deviņus mačus, gūstot vienus vārtus un atdodot vienu rezultatīvu piespēli. Viņam vidēji izdevies sakrāt pozitīvu lietderības koeficientu +3. Jāgrs šosezon spēlē Kladno pirmajā maiņā ar citu čehu leģendu, 38 gadus veco Tomāšu Plekanecu.

Čehijas otrās līgas kopvērtējumā “Rytiri” ieņem piekto pozīciju ar 48 punktiem 23 spēlēs. Līdervienība ar 50 punktiem 25 mačos ir Vrchlabi “Stadion”, bet tai ar 50 punktiem 24 dueļos seko “Dukla”.