54 gadus vecais Taisons joprojām lieliskā formā (VIDEO)

Maiks Taisons, sportazinas.com
Maiks Taisons | Foto: "Backgrid"

54 gadus vecā boksa leģenda joprojām ir lieliskā sportiskajā formā, liecina video, kas parādījies sociālajos tīklos.

Taisons pludmalē bez problēmām veļ visai liela izmēra dzelzs būri. Nav zināms, kādēļ tas tiek darīts, taču video redzams, ka apkārt ir cilvēki ar kamerām, kā arī virkne citu personu, kas vedina uz domām, ka, iespējams, tiek veidota filma

Taisons šonedēļ nosvinēja savu 54 gadu dzimšanas dienu, turklāt viņš iepriekš paziņoja, ka labprāt aizvadītu vēl kādu boksa maču, tomēr pagaidām tas ir tikai idejas līmenī.

Boksa leģenda iepriekš paziņoja, ka būt gatavs aizvadīt dueli ar savu kādreizējo pretinieku Evanderu Holifīldu, taču tikai tādā gadījumā, ja ar šo cīņu varētu savākt lielu naudas summu labdarībai.

Taisons arī iepriekš provocēja “Ultimate Fighting Championship” () superzvaigzni Džonu Džounsu, izaicinot viņu uz cīņu.

“Džonam Džounsam ir jācīnās ar mani, ja viņš grib nopelnīt super-lielo naudu,” video sarunā sacīja 53 gadus vecais Taisons, kurš uzskata, ka, lai nopelnītu patiešām lielu summu, Džounsam ir jādodas ringā ar viņu. “UFC cīkstoņi nekad nepelnīs vairāk kā augstākās klases bokseri. Lai nopelnītu simtiem miljonus, Konoram Makgregoram, piemēram, bija jācīnās ar Floidu Meivezeru.”

Boksa datubāzes “BoxRec” informācija liecina, ka Taisons savu pēdējo maču aizvadījis pirms 15 gadiem, proti 2005. gada jūnijā, kad viņš uzveica Kevinu Makbraidu. Karjeras laikā amerikānim ir 50 uzvaras (44 nokauti) un seši (pieci nokauti) zaudējumi.

View this post on Instagram

Training smarter every day. @smartcups SmartCups.com

A post shared by Mike Tyson (@miketyson) on

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par