55 gadus vecais Japānas futbolists pievienojas Portugāles otrās līgas vienībai

02/02/2023 15:00
Nokopēts
Kadzujoši Miura

Japāņu futbola veterāns Kadzujoši Miura 55 gadu vecumā pievienojies Portugāles otrās spēcīgākās divīzijas klubam “Oliveirense”, apstiprinājusi vienība.

Tiek vēstīts, ka 55 gadus vecais uzbrucējs no Japānas spēcīgākās līgas vienības “Yokohama” uz Portugāles komandu pārcelsies uz īres tiesībām līdz sezonas beigām. “Šī man ir jauna vieta, bet es smagi strādāšu, lai parādītu visiem to spēli, ar kuru esmu pazīstams,” sacīja Miura, kuram 26.februārī paliks 56 gadi.

Savas ilggadējās karjeras laikā Miru spēlējis Japānā, Brazīlijā, Itālijā, Horvātijā un Austrālijā. Viņš pārstāvējis arī tādus pazīstamus klubus kā “Santos” un “Palmeiras” no Brazīlijas, horvātu Zagrebas “Dinamo” un itāļu “Genoa”. Jau iepriekš Miura bija paziņojis, ka profesionālā līmenī grasās spēlēt vismaz līdz 60 gadu vecumam.

Pagājušajā sezonā Miura spēlēja Japānas pēc spēka ceturtajā līgā, kur viņa brāļa Jasutoši vadībā 18 spēlēs guva divus vārtus. Profesionāļa karjeru Miura uzsāka 1986.gadā “Santos” rindās. Savukārt 2017.gadā viņš kļuva par vecāko vārtu guvēju Japānas čempionātā, gūstot vārtus 50 gadu un 14 dienu vecumā.

Japānas izlasē Miura laika posmā no 1990.līdz 2000.gadam aizvadīja 89 spēles un guva 55 vārtus.  1992.gadā Miura palīdzēja valstsvienībai triumfēt Āzijas kausa izcīņā, togad tiekot atzīts arī par Āzijas labāko futbolistu.

TOP notikumi
1
X
2
Pagaidām neviens nav komentējis

Pieslēgties

TOP notikumi
1
X
2

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām