57 gadus vecā Taisona veselības problēmu dēļ pārcelta cīņa pret Džeiku Polu

01/06/2024 09:29
Nokopēts
Maiks Taisons un Džeiks Pols

Paredzētā boksa cīņa starp ASV boksa leģendu Maiku Taisonu (50-6) un interneta personību un bokseri Džeiku Polu (9-1) pārcelta Taisona veselības problēmu dēļ. Duelim bija jānotiek 20. jūlijā, bet jaunais cīņas datums tikšot paziņots 7. jūnijā.

Taisons piedzīvojis veselības problēmas lidojuma laikā no Losandželosas uz Maiami. Viņa pašsajūta bija tik slikta, ka bija nepieciešama mediķu palīdzība. Sākotnēji nešķita, ka tas varētu ietekmēt cīņu, taču situācija ir mainījusies pēc veiktajām veselības pārbaudēm.

Leģendārais bokseris atklājis, ka pie vainas bijis viņa nesenais čūlas uzliesmojums un tagad viņam ieteikts tuvāko nedēļu laikā aizvadīt minimālus treniņus vieglā režīmā, lai pēc tam varētu atgriezties treniņos ar pilnu jaudu.

57 gadus vecajam Taisonam šī būs atgriešanās ringā pēc nepilnu četru gadu pārtraukuma. 2020. gada novembrī Taisons aizvadīja pārbaudes cīņu pret Roju Džounsu junioru, kas noslēdzās neizšķirti. Taisons pēdējo oficiālo cīņu aizvadīja 2005. gadā, kad viņš zaudēja Kevinam Makbraidam.

Taisons ir viens no visu laiku slavenākajiem planētas bokseriem. Viņš profesionālajā karjerā aizvadīja 58 cīņas, uzvaras gūstot 50 no tām, bet 44 bija ar nokautu. Taisons 20 gadu vecumā kļuva par visu laiku jaunāko pasaules čempionu smagsvaru kategorijā, pievēršot sev milzu uzmanību pasaules mērogā.

Tikmēr 27 gadus vecais Pols pēdējos gados ir kļuvis par vienu no ietekmīgākajiem personāžiem boksa pasaulē. Lai gan Pola ietekme boksā tiek vērtēta visai pretrunīgi, viņš ir “pavēris durvis” boksā iesaistīties citām interneta personībām, kā arī pat citu sporta veidu pārstāvjiem.

Savas profesionālās boksera karjeras laikā Pols ir pieveicis tādas MMA leģendas kā Benu Askrenu, Taironu Vudliju, Andersonu Silvu un Neitu Diazu, bijušo basketbolistu Neitu Robinsonu un interneta personību “AnEsonGib”. Pēdējās trīs no četrām cīņām Polam gan bijušais pret “īstiem” bokseriem – piedzīvots zaudējums pret Tomiju Fjūriju, titulētā Taisona Fjūrija pusbrāli, kā arī pieveikti amerikāņi Andrē Augusts un Raiens Burlends.

Bokss nebeidz pārsteigt – leģendārais Maiks Taisons cīnīsies ar Džeiku Polu

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
5.51
3.61
1.68
5.01
3.71
1.71
2.22
3.13
3.53
1.16
7
11
1.31
5.25
9.75
1.35
-
3.22
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām