58 gadus vecais Holifīlds atgriežas pēc 10 gadu pauzes un tiek nokautēts jau pirmajā raundā

12/09/2021 13:05

58 gadu vecumā pēc 11 gadu pārtraukuma boksā atgriezies leģendārais Evanders Holifīlds (44-11), kurš gan duelī pret 44 gadus veco Vitoru Belfortu (2-0) tika nokautēts jau pirmajā raundā. Holifīlds šajā cīņā paguva izdarīt tikai vienu precīzu sitienu kādreizējā jauktās cīņas mākslas (MMA) pārstāvja virzienā.

Sākotnēji Belfortam bija paredzēta cīņa ar citu veterānu Oskaru De La Hoju, taču viņš nevarēja doties ringā, jo tika hospitalizēts pēc saslimšanas ar Covid-19. De La Hoja apgalvoja, ka ir vakcinēts pret Covid-19, taču viņam jebkurā gadījuma bija jāatrod aizstājējs. Par tādu kļuva Holifīlds, kurš pēdējo reizi ringā gāja 2011. gadā.

Cīņas iznākums ir visai loģisks, ņemot vērā, ka Holifīlds pieteicās cīnīties ar Belfortu tikai nedēļu pirms dueļa. Kādreizējais MMA un “Ultimate Fighting Championship” (UFC) cīkstonis, kurš līdz šim boksā bija aizvadījis tikai vienu cīņu 2006. gadā, divreiz nolika Holifīldu uz dēļiem, bet pēc otrās reizes tiesnesis bija spiests cīņu apturēt, jo Holifīlds vairs nebija spējīgs izrādīt nopietnu pretestību.

Holifīlds karjeras laikā aizvadījis cīņas ar tādiem slaveniem bokseriem kā Nikolaju Valujevu, Lenoksu Lūisu un Maiku Taisonu. Viņš ir pazīstams kā bēdīgi slavenais Taisona “upuris”, kad 1997. gada cīņā viņš Holifīldam iekoda ausī un tika par to diskvalificēts. Zīmīgi, ka Holifīldam karjeras laikā izdevās Taisonu uzvarēt pat divreiz.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Renē Fāzels
28/09/2021 16:32

Zobārsta 27 gadi IIHF prezidenta amatā – ar ko hokeja sabiedrības atmiņā paliks Fāzels

Aizvadītajā sestdienā Sanktpēterburgā norisinājās starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) kongress, kurā tika ievēlēts jauns organizācijas prezidents. Tam bija jānotiek vēl pagājušajā gadā, taču, paša Renē Fāzela vārdiem runājot, viņš nevarēja atstāt…