“76ers” joprojām cer uz Simonsa atgriešanos

28/09/2021 14:27

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Filadelfijas “76ers” basketbola operāciju prezidents Derils Morijs sarunā ar Ziemeļamerikas žurnālistiem atklājis savu šī brīža nostāju saistībā ar Bena Simonsa situāciju.

Jau kādu laiku ir zināms, ka Simonss ir pieprasījis aizmainīšanu, kā arī atteicies doties uz pirmssezonas treniņnometni un saistīt savu nākotni ar komandu. Filadelfijas klubs joprojām nav saņēmis tādu piedāvājumu par Simonsu, kādu tas būtu gatavs akceptēt, kaut arī ģenerālmenedžera Eltona Brenda un basketbola operāciju prezidenta Morija telefoni esot karsti.

“Domāju, ka vēl ir daudz cerību, ka Simonss atgriezīsies pie mums,” izteicies “76ers” prezidents. “Mēs viņu gaidām atpakaļ. Mēs sagaidām, ka viņš būs “76ers” sastāvā.” Morijs nav runājis par iespējamo sodu saistībā ar Simonsu, bet atklājis, ka visi naudas sodi un atstādināšana ir skaidri norādīta kolektīvajā līgumā. “76ers” vadītājs atzina, ka organizācija zina, ko darīt konkrētā situācijā.

“Esmu noskatījies epizdoes, kur viņš kā spēlētājs ved savu komandu uz uzvaru. Tagad ir izlieta ļoti daudz digitālā tinte, lai rakstītu par to, ka viņš nekad vairs nespēlēs šajā vienībā. Katra situācija ir atšķirīga, taču mums ir liels optimisms, ka mēs varam panākt, lai Simonss varētu ar mums sastrādāties,” paudis Morijs.

25 gadus vecajam basketbolistam vēl ir aktīvs līgums uz četriem gadiem par kopējo summu 147 miljoniem dolāru. NBA apskatnieki spekulē, ka Simonsa noskaņojums pasliktinājās tad, kad pagājušās sezonas laikā viņš tika izskatīts kā viens no aktīviem maiņā, kurā “76ers” mēģināja iegūt Džeimsu Hārdenu. Šis darījums nenotika, taču tas nemainījis Simonsa sašutumu, ka klubs vēlējās no viņa atbrīvoties.

 

Pieslēgties

Dienas fokusā

Mairis Briedis
16/10/2021 07:10

Tā diena ir klāt – Briedis cīņā pret Mannu lūkos nosargāt IBF čempiona jostu

Latvijas bokseris Mairis Briedis šodien cīņā pret Vācijas pārstāvi Arturu Mannu lūkos aizstāvēt sev piederošo Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona jostu pirmajā smagajā svara kategorijā (līdz 90,7 kilogramiem). Cīņu vakars…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…