“76ers” līdzjutēji eksplodē pēc Simonsa realizēta tālmetiena

09/10/2019 09:59

Naktī uz trešdienu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Filadelfijas “76ers” savā laukumā ar rezultātu 144:86 (36:22, 46:19, 35:20, 27:25) sagrāva Guandžou “Long Lions”.

Pirmās ceturtdaļas izskaņā mājinieku komandas tribīnes eksplodēja, jo tālmetienu realizēja “76ers” vienības spīdeklis Bens Simonss.

Kā zināms, Simonsam lielas problēmas sagādā metienu realizēšana no distances. Tāpat aizsargs ar salīdzinoši sliktu precizitāti izpilda soda metienus. Daudzi eksperti uzskata, ja Simonss spēs uzlabot savu metienu, tad viņš varētu kļūt par vienu no labākajiem līgas spēlētājiem jau tuvā nākotnē.

Simonss šajā mačā laukumā pavadīja 21 minūti un četras sekundes, kuru laikā guva 21 punktu, izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas, atdeva septiņas rezultatīvās piespēles, pa reizei bloķēja pretinieku metienu un pārtvēra bumbu.