“76ers” muguru uzgriezušais Simonss: Jūtos, ka joprojām esmu kā daļa no Filadelfijas

22/09/2022 15:27
Nokopēts
Bens Simonss

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Bruklinas “Nets” basketbolists Bens Simonss kādreizējā basketbolista Džonatana “JJ” Redika podkāstā “Old Man and The Three” atzinis, ka jūtas pateicīgs Filadelfijas pilsētai par savu pieredzi tajā un kurināto naidu viņš uzskata kā naratīvu.

Pēc četriem Filadelfijas “76ers” komandā pavadītajiem gadiem Simonss pagājušajā sezonā tika aizmainīts. Kā galvenais iemesls bija austrālieša saceltais skandāls par vēlmi nepārstāvēt Filadelfijas klubu nenosauktu psiholoģisku problēmu dēļ.  Viņš nepiedalījās spēlēs un treniņos, un vienības pacietības mēram februārī pienāca gals. Maiņas darījumā “76ers” rindās no “Nets” nonāca Džeimss Hārdens un Pols Milsaps, kamēr pretējā virzienā devās Simonss, Sets Karijs un Andrē Dramonds. Arī jaunā kluba rindās Simonss muguras traumas dēļ laukumā iepriekšējā sezonā  nedevās.

Podkāstā Austrālijas basketbolists atklāja, kāda ir viņa nostāja pret savu kādreizējo klubu. “Cilvēki Filadelfijā vienkārši vēlas kaut ko pateikt par pilnībā jebko. Par burtiski visu. Es sociālājos tīklos publicēju automašīnas attēlu, un tad ir žurnālisti, kas saka, ka man vajadzētu būt sporta zālē. Tiešām?,” par pieredzēto stāstīja Simonss.

“Protams, Filadelfija ir sporta pilsēta, un mana pieredze, spēlējot tur, bija neticama. Tas bija patiešām apbrīnojami. Es tur pavadīju lielisku laiku, līdzjutēji bija brīnišķīgi. Man tur joprojām pieder daži nekustamie īpašumi. Jūtos, ka joprojām esmu kā daļa no Filadelfijas,” stāstīja basketbolists.

2,11 metrus garais aizsargs tagad atrodas Bruklinā – pilsētā ar pavisam citu atmosfēru un fanu kultūru. “Tas ir vienkārši unikāli. Būt Bruklinā ir pavisam citādāk, šī ir jauna pieredze. Es novērtēju laiku, ko pavadīju Filadelfijā, jo varēju tur mācīties un augt,” skaidroja spēlētājs. “Man tur ir draugi uz mūžu, tur dzīvo mans brālis, man tur ir ģimene. Pilsēta ir lieliska. Man šķiet, ka cilvēkiem ir doma, ka es to ienīstu, bet tā nav.”

Simonss 2021./2022. gada NBA sezonā neaizvadīja nevienu spēli ne “76ers”, ne “Nets” rindās. Visas savas karjeras laikā viņš vidēji guvis 15,9 punktus, izcīnījis 8,1 atlēkušo bumbu un atdevis 7,7 rezultatīvas piespēles. 26 gadus vecais basketbolists trīs reizes izpelnījies vietu NBA Zvaigžņu spēlē, kā arī 2020. gadā iekļuva sezonas simboliskajā izlasē.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām