“76ers” no “Pelicans” par diviem miljoniem dolāru nopērk drafta izvēli

29/07/2021 19:30

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Filadelfijas “76ers” par diviem miljoniem dolāru iegādājusies Ņūorleānas “Pelicans” šī gada drafta 53. izvēli, informē medija “The Athletic” insaideris Šams Šaranija.

Tehniski tas tika noformēts kā maiņas darījums, kura ietvaros “Pelicans” uz “76ers” nosūtīja 53. izvēli, bet pretī saņēma naudas kompensāciju divu miljonu dolāru vērtībā. “76ers” tagad pirmajā kārtā ir viena izvēle (28.), bet otrajā – divas (50. un 53.). “Pelicans” savukārt ir viena pirmās kārtas izvēle (10.) un trīs otrās kārtas (35., 40. un 43.).

Medija ESPN apskatnieks Bobijs Markss ziņo, ka pēdējo reizi kāds NBA klubs drafta izvēli no citas vienības iegādājās 2019. gadā, kad Jūtas “Jazz” arī par diviem miljoniem nopirka 58. piku no Goldensteitas “Warriors”.

NBA drafts risināsies gaidāmajā naktī plkst. 3:00 pēc Latvijas laika. Ar pirmo numuru, ja nenotiks pārsteigumi, tiks izraudzīts daudzpusīgais aizsargs Keids Kaningems, bet Evans Moblijs un Džeilens Grīns, visticamāk, būs TOP 3 izvēles. NBA apskatnieki šo draftu vērtē kā neparedzamu, kurā ārpus labāko trijnieka var notikt dažādi pārsteigumi.

NBA

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
27/09/2021 22:17

Kids vēlas, lai Porziņģis būtu “basketbola spēlētājs”, nevis tikai trīspunktu metējs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” galvenais treneris Džeisons Kids vēlas, lai Kristaps Porziņģis nebūtu tikai trīspunktu metējs, bet gan daudzpusīgs spēlētājs, šodien NBA komandu mediju dienā atklāja speciālists….