9. “Krastu mačā” uzvar un kopvērtējumā vadībā izvirzās Daugavas kreisais krasts

Krastu mačs, sportazinas.com
Krastu mačs | Foto: LBS

Svētdien, 19.augustā, ar rezultātu 1243:1145 par labu Daugavas kreisajam krastam jeb Pārdaugavai laukumā pie Rīgas Kongresu nama noslēdzās IX diennakts basketbola turnīrs “”. Arī kopvērtējumā ar 5:4 nu vadībā izvirzījušies Daugavas kreisā krasta basketbolisti.

“Krastu mača” “VEF Rīga” bumbas triekšanas grozā no augšas konkursā uzvaru otro gadu pēc kārtas izcīnīja lietuvietis Gediminas Žitlinskas, “Vitol Baltics” trīs punktu metienu konkursā triumfēja “VEF Rīga” spēlētājs Andris Misters, abi balvās saņēma katrs EUR 1400. Savukārt “PATA” prasmju izaicinājuma konkursā labākais bija cits “VEF Rīga” spēlētājs Artis Ate, kurš balvā saņēma EUR 500.

SIA “LSC” tālmetienu konkursā no laukuma centra, kur ik stundu par EUR 100 balvu sacentās nejauši izvēlēti skatītāji, veiksmīgi bija Dāvis Šipkēvics, Oskars Švāgers un Aleksandrs Aleksejevs.

Turnīru atklāja “VEF Rīga” spēle pret “Ghetto Family” komandu, kur uzvaru izcīnīja Daugavas labā krasta pārstāvji vefieši. Pusnaktī laukumā devās aktieri un mūziķi, kur sīvā cīņā pārāki izrādījās mūziķi, kas pārstāvēja Daugavas kreiso krastu.

Kā pēdējie diennakti ilgajā spēlē pēdējie turnīra ietvaros laukumā devās politiķi, kur tāpat kā kopvērējumā uzvaru izcīnīja Daugavas kreisā krasta komanda, ko vadīja bijušais Latvijas Basketbola savienības prezidents Ojārs Kehris, bet komadas kapteinis bija Rīgas vicemērs Andris Ameriks.

Uzvarējusī komanda savā īpašumā uz gadu iegūst ceļojošo kausu, kura autors ir tēlnieks, Latviajs Mākslas akadēmijas profesors Aigars Bikše.

Līdz ar basketbolu un basketbola akrobātu “Lords of gravity” šoviem uz centrālā laukuma, uz AAS BALTA mūzikas skatuves visu diennakti uzstājās Latvijas labākie dīdžeji un tādi Latvijā populāri mākslinieki kā Ozlos, Atis Ieviņš, Arstarulsmirus un Mārcis Auziņš, Justs, “Pulsa efekts” un vakara īpašjā koncertā arī Ralfs Eilands.

Šogad “Krastu mača” ietvaros notika arī “Street Food” festivāls.

Diennakts basketbola turnīrs “Krastu mačs” Rīgas svētku un Rīgas ostas svētku ietvaros notika jau devīto gadu pēc kārtas un ir viens no vērienīgākajiem un apmeklētājaiem šo svētku pasākumiem.

Informāciju sagatavoja: Basket.lv

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par