Nacionālās hokeja līgas (NHL) Ņujorkas “Rangers” uz diviem gadiem pagarinājusi līgumu ar Aleksisu Lafrenjē.
Kontrakts noslēgts uz diviem gadiem par 4,65 miljoniem dolāru jeb vidēji 2,32 miljoniem dolāru sezonā. Salīdzinājumam, katrā no trīs iepriekšējām sezonām uzbrucēja alga bija 925 tūkstoši dolāru.
Lafrenjē ir 2020. gada drafta pirmais numurus, taču pagaidām viņš neattaisno uz sevi liktās cerības – aizvadītajā sezonā viņš 81 pamatturnīra spēlē izcēlās ar 39 (16+23) rezultativitātes punktiem, kas ir viņa NHL karjeras labākais rādītājs.
Kopā 216 spēlēs NHL pamatturnīrā viņam 91 (47+44) punkti, savukārt 27 mačos “play-off” turnīrā kanādietim vien deviņi (2+7) punkti.
Tā paša gada drafta trešais numurs Tims Šticle trīs sezonu laikā Otavas “Senators” sastāvā 210 mačos sakrājis 177 (73+104) punktus, pērn ar klubu parakstot astoņu gadu kontraktu par 66,8 miljoniem dolāru.
“Rangers” iespēju garām nelaiž un notur vienu no aizsardzības balstiem
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu