Meksikas klubs “apšauda” vārtus, “Real” mazākumā tāpat spēj uzvarēt

23/06/2025 07:59
Nokopēts
Džūds Belingems

Spānijas futbola klubs Madrides “Real” svētdien Šarlotā izcīnīja uzvaru FIFA Klubu pasaules kausa mačā, neskatoties uz to, ka teju visu spēli pavadīja mazākumā. “Real” ar 3:1 pārspēja Meksikas vienību “Pachuca”

Jau spēles septītajā minūtē “Real” palika desmit vīru sastāvā, jo Rauls Asensio liedza Salomonam Rondonam vienatnē izskriet pret madridiešu vārtsargu Tibo Kurtuā. Nonākšana mazākumā gan neliedza izvirzīties vadībā, 35.minūtē pēc Frana Garsija piespēles vārtus gūstot Džūdam Belingemam, kura brālis Džobs dienu iepriekš izcēlās Dortmundes “Borussia” rindās.

Reklāma
Saturs turpinās

“Pachuca” sita pa vārtiem vairāk nekā pretinieki, taču arī otros vārtus guva “Real”, 43.minūtē 2:0 panākot Ardam Gileram.

Otrā puslaika vidū, 70.minūtē, pēc saspēles ar Brahimu Diasu trešos vārtus karaliskajam klubam guva Federiko Valverde. Desmit minūtes vēlāk Eliass Montjels sita pa vārtiem un bumba rikošetā no Oreljēna Čuamenī kājas nonāca “Real” vārtos. Meksikas klubam bija vairāk sitienu vārtu rāmī (11/3).

Otrā grupas spēlē Austrijas komanda “Salzburg” un Saūda Arābijas vienība “Al Hilal” cīnījās neizšķirti 0:0.

“Real” ar četriem punktiem divās spēlēs ir H grupas līdere, četri un divi punkti ir “Salzburg” un “Al Hilal” vienībām, bet “Pachuca” divos dueļos palikusi bez punktiem.

Savukārt G grupā Anglijas premjerlīgas klubs Mančestras “City” ar 6:0 sagrāva “Al Ain” no Apvienotajiem Arābu Emitāriem, bet Itālijas A sērijas komanda Turīnas “Juventus”, ar 4:1 guva virsroku pār Marokas komandu Kasablankas “Wydad”.

Gan “City”, gan “Juventus” izcīnīja otro uzvaru divās spēlēs un nodrošināja vietu “play-off” izcīņā, kamēr “Al Ain” un “Wydad” zaudēja cerības grupā ierindoties augstāk par trešo vietu.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām