Rīga, 15.jūl., LETA. Otro vietu Ventspilī notikušajā Baltijas kausā basketbolā trešdien izcīnīja Latvijas U-18 puišu izlase.
Noslēdzošajā mačā Latvija ar 76:70 (11:15, 24:11, 18:19, 23:25) pārspēja Lietuvas vienaudžus.
Ar 16 punktiem Latvijas valstsvienībā izcēlās Zigmārs Raimo.
Jau vēstīts, ka latvieši pirmajā dienā ar 58:68 piekāpās Turcijai, bet otrdien ar 69:56 pieveica igauņus.
Latvijas U-18 basketbolisti tika pie diviem panākumiem trīs mačos, sacensību kopvērtējumā ieņemot otro vietu.
Eiropas U-18 čempionāts zēniem sāksies 23.jūlijā Grieķijā. Grupas turnīrā Latvijas pretinieki būs Melnkalnes, Serbijas un Vācijas basketbolisti. Trīs labākās komandas turpinās cīņu par medaļām.
Tikmēr Latvijas U-18 meiteņu izlase ar 53:59 (19:14, 13:13, 6:17, 15:15) piekāpās tām pašām lietuvietēm.
Latvijas izlasē rezultatīvākā ar 12 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām bija Anna Dreimane.
Jau vēstīts, ka pirmdien pirmajā Baltijas kausa mačā Latvija ar 49:80 kapitulēja Turcijai, bet otrdien ar 57:38 pieveica Igauniju.
Ar vienu uzvaru trīs spēlēs Latvijas jaunās basketbolistes Baltijas kausa kopvērtējumā ieņēma trešo vietu.
Latvijas izlase Baltijas kausā piedalās bez trim spēlētājām, kuras svētdien aizvadīja pēdējo maču Eiropas čempionātā U-20 valstsvienībām. Paredzams, ka vēlāk U-18 komandai pievienosies čempionātā 12.vietu ieguvušās Sindija Kudule, kā arī Paula un Digna Strautmanes.
Eiropas U-18 meiteņu čempionātā no 30.jūlija līdz 8.augustam Lietuvas un Igaunijas komandas piedalīsies A līgas turnīrā, bet Latvija un Turcija cīnīsies B līgā Bukarestē. Grupu turnīrā latviešu pretinieces būs Bulgārijas, Īrijas, Bosnijas un Hercegovinas, kā arī Anglijas valstsvienības. Divas labākās izlases turpinās cīņu par ceļazīmi uz Eiropas čempionāta A līgas turnīru.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu