Indrašis ar divām piespēlēm kaldina “Dynamo” uzvaru pār čempioniem “Ak Bars” (VIDEO)

11/01/2019 20:49

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) šovakar ar divām rezultatīvam piespēlēm atzīmējās Latvijas izlases uzbrucējs Miks Indrašis, palīdzot Maskavas “Dynamo” izbraukumā ar rezultātu 3:2 (2:0, 1:0, 0:2) pārspēt Gagarina kausa īpašnieci Kazaņas “Ak Bars”.

Miks rezultatīvi asistēja maskaviešu otrajā un trešajā vārtu guvumā, precīzi pēcāk metot Vadimam Šipačovam un Vladimiram Brjukvinam. Viesi noslēdzošo periodu iesāka, atrodoties vadībā ar 3:0, taču “Ak Bars” vēl spēja parūpēties par intrigu, 58. minūtē samazinot deficītu līdz 2:3. Atlikušajā laikā gan “Dynamo” spēja nosargāt panākumu, kas Maskavas klubam bija 26. šosezon aizvadītajās 49 spēlēs.

Indrašis šoreiz darbojās “zilibalto” pirmajā uzbrucēju trio kopā ar Šipačovu un Dmitriju Kagarļicki. Bez divām piespēlēm Miks arī 20:26 uz ledus pavadītajās minūtēs veica trīs metienus pa vārtiem un uzvarēja vienā no trim iemetieniem. Indraša rēķinā šosezon 20 (10+10) punkti 42 KHL pamatturnīra cīņās.

“Dynamo” ar 56 punktiem 49 spēlēs saglabā piekto vietu Rietumu konferencē, par diviem punktiem apsteidzot Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Maskavas “Spartak”.

Trešo panākumu pēc kārtas un ceturto pēdējos piecos mačos guvusi Artūra Kuldas pārstāvētā Čerepovecas “Severstal”, šovakar izbraukumā ar rezultātu 5:4 (2:1, 2:1, 1:2) pārspējot Novosibirskas “Sibir”.

Viesi mača gaitā divas pat trīs reizes (2:0, 3:1, 4:2) ieguva divu vārtu handikapu, tomēr mājinieki noslēdzošā perioda otrajā pusē pusotras minūtes laikā no 2:4 panāca līdzsvaru 4:4. “Severstal” tomēr vēl pamatlaikā pamanījās izraut uzvaru, 58. minūtē spēles gala rezultātu 5:4 uzstādot Igoram Geraskinam.

Kulda šoreiz darbojās Čerepovecas kluba ceturtajā aizsargu pārī, uz ledus pavadot 14:46 minūtes un maču noslēdzot ar labāko lietderības koeficientu starp abu komandu spēlētājiem +3.

30 gadus vecais Artūrs šosezon piedalījies visās 47 “Severstal” spēlēs, izcēlies ar četriem rezultativitātes punktiem (2+2), 36 soda minūtēm un +/- koeficientu -6.

“Severstal” KHL Rietumu konferences kopvērtējumā ar 32 punktiem atrodas dalītā 10./11. pozīcijā kopā ar Minskas “Dinamo”.