A.Kurucs pirms NBA drafta trenējas “Baskonia” zālē

Artūrs Kurucs, sportazinas.com
Artūrs Kurucs | Foto: VEF Rīga

Latviešu basketbolists pirms Nacionālās basketbola asociācijas () drafta treniņus aizvada Spānijas komandas Vitorijas “Baskonia” zālē, liecina viņa fotogrāfija sociālajā tīklā “Instagram”.

“Atpakaļ mājās!” raksta Kurucs, kurš pieteicies NBA draftam ar cerību, ka kāda komanda viņu šogad izraudzīsies. Artūra vecākais brālis Rodions Kurucs jau divas sezonas spēlē Bruklinas “Nets” komandā.

Jāatgādina, ka Artūrs Kurucs šosezon spēlēja “VEF Rīga” sastāvā FIBA Čempionu līgā un Latvijas-Igaunijas apvienotajā čempionātā. Tiesības uz viņu pieder “Baskonia”, bet Latvijas galvaspilsētas komandai Kurucs bija izīrēts.

“Lakers” pārstāvis sezonas laikā braucis uz Liepāju, lai skautotu A.Kurucu

NBA draftam šogad bija jānotiek 25. jūnijā, taču tas nebūs iespējams koronavīrusa Covid-19 izraisīto problēmu dēļ visā pasaulē. NBA sezona jau divus mēnešus ir apturēta, bet tuvākajā laikā tiks pieņemts lēmums par sacensību likteni.

Kurucs pagaidām ir vienīgais latvietis, kurš pieteicies šī gada draftam un sagaidāms, ka tas tā arī paliks. Tajā šogad nepiedalīsies cita Latvijas basketbola nākotnes cerība Artūrs Žagars.

View this post on Instagram

Back home 🔵🔴

A post shared by Arturs Kurucs (@kurucs.jr) on

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par