A. Ozoliņam un Galkinam rezultatīvas piespēles komandu uzvarās

16/09/2018 22:13

Latviešu uzbrucējs Artūrs Ozoliņš un aizsargs Aleksandrs Galkins šovakar izcēlās ar rezultatīvām piespēlēm, palīdzot attiecīgi Toljati ”Lada” un ”Polonia Bytom” komandām izcīnīt uzvaras.

Artūra Ozoliņa pārstāvētā Toljati ”Lada” Krievijas Augstākās hokeja līgas (VHL) spēlē guva piecus vārtus, mājās ar 5:2 sakaujot ”Kurhan” un izcīnot ceturto panākumu piecos mačos. Latviešu uzbrucējs 22. minūtē rezultatīvi asistēja komandas otrajā vārtu guvumā. Šosezon piecās cīņās viņš guvis vienus vārtus un izdarījis trīs rezultatīvas piespēles.

Savukārt Aleksandrs Galkins Polijas čempionāta mačā rezultatīvi asistēja ”Polonia Bytom” pagarinājumā izcīnītajā uzvarā pār ”Unia Oswiecim” (5:4). Latviešu aizsargs nepilnas trīs minūtes līdz pamatlaika beigām palīdzēja mājiniekiem gūt ceturtos vārtus un panākt papildlaiku – 4:4. Šis bija viņa pirmais rezultativitātes punkts šosezon divās aizvadītajās spēlēs.

Vācijas spēcīgākajā hokeja līgā (DEL) Šveningeres ”Wild Wings” bez Riharda Bukarta ierindā ar 0:3 izbraukumā piekāpās Volfsburgas ”Grizzly”. Latviešu uzbrucējs šosezon līdz šim vienīgajā aizvadītajā mačā palika bez rezultativitātes punktiem. Savukārt citā spēlē Augsburgas ”Panther” ar Arvīdu Reķi ierindā viesos atzina Manheimas ”Adler” pārākumu (1:5). Latviešu aizsargs divās spēlēs izcēlies ar vienu rezultatīvu piespēli.

Slovākijas čempionātā Artūrs Salija palika bez rezultativitātes punktiem, taču palīdzēja ”Poprad” savā laukumā ar 3:1 pieveikt Ungārijas klubu ”Budapest”. Šosezon divās cīņās viņš nav izcēlies ar rezultatīvu sniegumu. Tikmēr citā spēlē Jānis Andersons, spēlējot pirmajā aizsargu pārī, kaldināja ”Nove Zamky” panākumu pār ”Nitra” hokejistiem (4:0). Arī viņš līdz šim aizvadītajos divos mačos palicis bez punktiem.

Tikmēr Norvēģijas čempionātā sagrāvi piedzīvoja Maksima Ponomarenko pārstāvētā ”Stjerner”, kas ar 2:7 zaudēja ”Manglerud”. Šosezon trīs spēlēs viņš guvis vienus vārtus.