Abās izšķirošajās grupu turnīra spēlēs pie panākuma tiek “BIG”

07/02/2021 12:25

Vakar tika aizvadīta pēdējā “A grupas” spēļu diena “CS:GO” turnīrā “BLAST Premier Spring Groups 2021”. Dienas pirmajā mačā par iespēju cīnīties par pirmo vietu grupā cīnījās “BIG” un “Astralis”, kur veiksmīgāki ar 2-0 izrādījās vācieši. Vakara spēlē, kurā noskaidrojās grupas labākā komanda, vēlreiz turnīra gaitā savā starpā tikās “BIG” un “Ninjas In Pyjamas”, šoreiz duelī labākiem izrādoties puišiem no Vācijas.

Mačā, kurā noskaidrojās komanda, kas pievienosies “Ninjas In Pyjamas” “A grupas” finālmačā, tikās vācu “BIG” un dāņu “Astralis”. Pirmajā kartē bija vērojama līdzīga spēle, kurā puslaiku labāk aizvadīja “BIG” spēlētāji, uzvarot to ar 9:6. Arī otrajā puslaikā pasaules spēcīgākajai vienībai “Astralis” neizdevās atrast risinājumu kā cīnīties pret vāciešiem, zaudējot “Vertigo” 14:16.

“Inferno” pirmais puslaiks rezultāta ziņā atkal bija saspringts, ar 8:7 veiksmīgākiem atkal esot “BIG” pārstāvjiem. Bet otrajā puslaikā līdzīgā spēle izpalika, karte noslēdzās 16:8 un par mača uzvarētājiem ar 2-0 kļuva Vācijas komanda, kuriem bija izdevies pārspēt dāņus, kuri atrodami pirmajā vietā pasaules reitingā “CS:GO”.

Spēlē par pirmo vietu grupā iepriekšējās spēles uzvarētājus jau gaidīja Zviedrijas vienība “Ninjas In Pyjamas”. Abas komandas jau reizi šajā turnīrā bija tikušies, kad veiksmīgāki izrādījās zviedri.

Tomēr šajā spēlē iznākums bija savādāks nekā iepriekšējā tikšanās reizē. Pirmajā spēles kartē “BIG” neatstāja nekādus variantus “Ninjas In Pyjamas” spēlētājiem, gūstot panākumu 16:2.

“Overpass” bija daudz skatāmāka spēle nekā iepriekš un Zviedrijas komanda bija atguvusies no šoka. Pirmajā puslaikā nedaudz veiksmīgāki bija “Ninjas In Pyjamas”, uzvarot to 8:7. Otrais puslaiks veiksmīgāks padevās vāciešiem un panākumu kartē ar 16:14 guva “BIG” pārstāvji. Tas nozīmē, ka “A grupā” pirmo vietu izcīnīja “BIG”, otrajā vietā palika “Ninjas In Pyjamas”, bet turnīra finālposmā neiekļuva “Astralis” un “OG” vienības.

Rīt sāksies “B grupas” turnīrs, kurā par divām biļetēm uz finālturnīru spēkosies “Vitality”, “Complexity”, “Evil Geniouses” un “G2”.