Abas Latvijas komandas neveiksmīgi aizvada Baltijas līgas mačus

RTU/Robežsardze, sportazinas.com
RTU/Robežsardze | Foto: RTU/Robežsardze

Rīgas RTU/”Robežsardze” un “Biolars”/”Jelgava” komandu volejbolisti svētdien cieta zaudējumus “Credit24″ meistarlīgas mačos.

Latvijas kausa ieguvēja RTU/”Robežsardze” mājās ar 0-3 (16:25, 17:25, 16:25) atzina pērnā gada čempiones Tartu “BigBank” pārākumu.

Rīdziniekiem rezultatīvākais ar desmit punktiem bija Aleksandrs Avdejevs, bet uzvarētājiem 14 punktus guva Kērtiss Stoktons.

Tāpat trīs setos zaudēja jelgavnieki, kuri savā laukumā ar 0-3 (18:25, 23:25, 20:25) piekāpās Tallinas “TalTech”.

Līderpozīcijās ar 47 punktiem 19 spēlēs ir “Saaremaa”, kurai ar 46 punktiem 19 mačos seko Tartu “BigBank”. Trešo vietu ar 38 punktiem 19 cīņās ieņem Jēkabpils “Lūši”, par punktu apsteidzot Tallinas “Selver”.

Turnīra tabulas viducī ar 27 punktiem 19 cīņās iekārtojusies “Parnu”, aiz kuras ar 19 punktiem 18 mačos seko RTU/”Robežsardze”, ar 18 punktiem 18 spēlēs – Tallinas “TalTech”, bet 14 punkti 18 cīņās ir “Biolars”/”Jelgava”. Turnīra tabulu noslēdz “Limbaži”/MSĢ, kas 19 spēlēs tikuši pie sešiem punktiem.

Šosezon līgā spēlē deviņas komandas, no kurām četras pārstāv Latviju, bet piecas – Igauniju. Latvijas krāsas pārstāv Rīgas RTU/”Robežsardze”, Jēkabpils “Lūši”, “Limbaži”/MSĢ un “Biolars”/”Jelgava”, bet Igaunijas – Tartu “BigBank”, “Saaremaa”, “Parnu”, kā arī divi Tallinas klubi – “Selver” un “TalTech”.

Iepriekšējā sezonā titula mačā finālčetrinieka sacensību uzņēmēja un pamatturnīra uzvarētāja Tartu “BigBank” piecos setos spraigā cīņā uzvarēja iepriekšējās sezonas čempionus “Saaremaa”.

Augstāko vietu no Latvijas klubiem izcīnīja RTU/”Robežsardze”, kas cīņā par bronzas medaļām trīs setos zaudēja Kēla vadītajai “Parnu”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par