Abi gados vecākie NBA galvenie treneri dosies uz Orlando

08/07/2020 20:38

Abi Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) gados vecākie galvenie treneri Gregs Popovičs un Maiks D’Antoni dosies kopā ar savām komandām uz Orlando esošo Disnejlendu, kur turpināsies sezona.

71 gadu vecais Popovičs trenē Sanantonio “Spurs” komandu, bet 69 gadus vecais D’Antoni vada Hjūstonas “Rockets”. Viņi ir vecākie NBA galvenie treneri.

Abu treneri sava vecuma dēļ ir paaugstināta riska grupā saistībā ar koronavīrusa infekciju un teorētiski viņiem bija opcija nedoties kopā ar komandām, taču viņi nolēmuši pilnvērtīgi turpināt darbu.

Popoviča komanda, visdrīzāk, “play-off” neaizsniegs un tai ir vienas no sliktākajām izredzēm iekļūt Rietumu konferences labāko astotniekā, turklāt “Spurs” nepalīdzēs viens no vadošajiem spēlētājiem Lamarkuss Oldridžs. Savukārt “Rockets” ir stabila “play-off” komanda, kas spēlēs izslēgšanas mačos.

D’Antoni atklāja, ka ievēros drošības pasākumus, sākot ar maskas valkāšanu. “Darīšu to savu spēlētāju, kolēģu – treneru un citu apkārt esošo cilvēku, kuri man rūp, dēļ.”

Covid-19 testēšana NBA notiks regulāri. Sezona atsāksies 31. jūlijā, bet noslēgsies vēlākais 12. oktobrī. Pagaidām lielākā zvaigzne, kas paziņojusi, ka nespēlēs sezonas turpinājumā, ir Vašingtonas “Wizards” līderis Bredlijs Bīls.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Gordons Heivords pret Kristapu Porziņģi
15/06/2021 12:19

Avots: “Hornets” apsver iespēju veikt darījumu, lai iegūtu Porziņģi

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Šarlotas “Hornets” apsver iespēju veikt maiņas darījumu, lai savā paspārnē iegūtu Dalasas “Mavericks” uzbrucēju Kristapu Porziņģi, informē medija “NBA Analysis Network” apskatnieks Evans Meisijs. “Viens…