Ābola izveicība vārtu priekšā palīdz komandai izcīnīt uzvaru Zviedrijā (VIDEO)

19/11/2022 21:55
Rodrigo Ābols

Zviedrija

Latvijas hokejists Rodrigo Ābols šodien guva vārtus Zviedrijas hokeja augstākās līgas (SHL) mačā, viņa pārstāvētajai “Orebro” izcīnot pārliecinošu uzvaru. “Orebro” savā laukumā ar rezultātu 4:1 (2:0, 2:0, 0:1) pārspēja Engelholmas “Rogle”.

Ābols guva vārtus spēles 16.minūtē, to paveicot meistarīgā veidā, ripu iesitot vārtos no gaisa. Latvietis ar precīzo metienu tobrīd panāca 2:0 laukuma saimnieku labā.

Latvijas hokejists kopā uz ledus pavadīja 15 minūtes un 45 sekundes, kuru laikā trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un nezaudēja nevienā iemetienā. Viņš šosezon 18 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles. Ar 32 punktiem 19 mačos “Orebro” turnīra tabulā ieņem trešo vietu 14 komandu konkurencē.

Somija

Oskars Batņa un Mikeli “Jukurit” vienība Somijas čempionātā pārtrauca divu uzvaru sēriju, savā laukumā ar 2:3 piekāpjoties Kuopio “KalPa” komandai. Batņa laukumā pavadīja nedaudz vairāk kā 13 minūtes, kuru laikā bija aktīvs un izdarīja piecus metienus pa vārtiem, kā arī nopelnīja divu minūšu noraidījumu. Spēli latvietis pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.