01/12/2022 23:46
Rodrigo Ābols

Šovakar Eiropas hokeja līgās norisinājās vairāki mači ar Latvijas hokejistu dalību.

Zviedrija

Rodrigo Ābola pārstāvētā “Orebro” ar 1:5 zaudēja Vekšes “Lakers”. Latvijas izlases uzbrucējs šajā mačā nospēlēja 17 minūtes un 20 sekundes un izdarīja divus metienus pa vārtiem, spēli, gluži kā viņa maiņas biedriem, noslēdzot ar negatīvu lietderību -4.

“Orebro” vienībai tas bija ceturtais zaudējums pēc kārtas un septītais pēdējos astoņos mačos.

Čehija

Dienas vienīgajā spēlē “Mlada Boleslav” ar 0:1 zaudēja Plzeņas “Škoda”. Mājinieku rindās Māris Bičevskis laukumā pavadīja deviņas minūtes un 23 sekundes, uzvarot četrus no sešiem iemetieniem.

Šveice

Langanavas “Tigers” ar 3:5 zaudēja “Bern”. Oskars Lapinskis nospēlēja 13 minūtes un 13 sekundes, izdarot vienu metienu pa vārtiem. Ronaldam Ķēniņam viens metiens 12:49 minūšu laikā “Lausanne” neveiksmē pret “Biel-Bienne” ar 2:4, bet Sandis Smons nospēlēja 5:49 minūtes Ženēvas “Servette” zaudējumā pret “Zug”, kamēr Deniss Smirnovs nedevās laukumā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
27/01/2023 12:30

11 NBA spēlētāji nobalsojuši par Porziņģa dalību Zvaigžņu spēlē

Šodien Nacionālā basketbola asociācija (NBA) publicēja gaidāmās Zvaigžņu spēles starta piecinieka spēlētājus, kā arī kopējos balsojuma rezultātus. Šis saraksts veidojās no līdzjutēju balsojuma (50%), līgas basketbolistu (25%), kā arī mediju…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…