01/12/2022 23:46
Rodrigo Ābols

Šovakar Eiropas hokeja līgās norisinājās vairāki mači ar Latvijas hokejistu dalību.

Zviedrija

Rodrigo Ābola pārstāvētā “Orebro” ar 1:5 zaudēja Vekšes “Lakers”. Latvijas izlases uzbrucējs šajā mačā nospēlēja 17 minūtes un 20 sekundes un izdarīja divus metienus pa vārtiem, spēli, gluži kā viņa maiņas biedriem, noslēdzot ar negatīvu lietderību -4.

“Orebro” vienībai tas bija ceturtais zaudējums pēc kārtas un septītais pēdējos astoņos mačos.

Čehija

Dienas vienīgajā spēlē “Mlada Boleslav” ar 0:1 zaudēja Plzeņas “Škoda”. Mājinieku rindās Māris Bičevskis laukumā pavadīja deviņas minūtes un 23 sekundes, uzvarot četrus no sešiem iemetieniem.

Šveice

Langanavas “Tigers” ar 3:5 zaudēja “Bern”. Oskars Lapinskis nospēlēja 13 minūtes un 13 sekundes, izdarot vienu metienu pa vārtiem. Ronaldam Ķēniņam viens metiens 12:49 minūšu laikā “Lausanne” neveiksmē pret “Biel-Bienne” ar 2:4, bet Sandis Smons nospēlēja 5:49 minūtes Ženēvas “Servette” zaudējumā pret “Zug”, kamēr Deniss Smirnovs nedevās laukumā.