Ābolam sausais zaudējums Maskavā; Znaroka SKA uzveic ”Lokomotiv”

11/01/2018 21:33

Artūrs Kulda pēc vienas spēles pārtraukuma atgriezās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Pekinas ”Kunlun Red Stars” sastāvā, tomēr nespēja glābt komandu no zaudējuma pret Helsinku “Jokerit” (1:3).

Kulda laukumā atradās tikai 9:59 minūtes, tai skaitā arī pirmo ielaisto vārtu laikā. Aizsargs divreiz devās uz noraidīto soliņa – pirmajā reizē uz divām minūtēm, bet otrajā par bīstamu spēli ar augstu nūju uz četrām. Cīņu Latvijas izlases aizsargs noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu “-1″.

Ceturto uzvaru pēc kārtas izcīnīja KHL čempione Sanktpēterburgas SKA. Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā komanda savā laukumā pieveica Jaroslavļas ”Lokomotiv” ar rezultātu 1:0. Vienīgais gols tika gūts otrā perioda 12. minūtē, kad no vārtu priekšas skaitliskajā vairākumā precīzs bija aizsargs Patriks Herslejs.

Arta Ābola un Viktora Ignatjeva vadītā Toljati ”Lada” izbraukumā tikās ar Rietumu konferences vicelīderi Maskavas CSKA un ielaida trīs bezatbildes vārtus, zaudējot 0:3. Neskatoties uz pamatīgo zaudējumu, Toljati vienība bija sevišķi disciplinēta un nopelnīja tikai vienu divu minūšu noraidījumu. Latviešu aizsargs Kristaps Sotnieks turpina dziedēt savainojumu un laukumā nedevās.

Savādi pēdējie rezultāti izveidojušies Podoļskas ”Vityaz” – klubs piektajā janvārī ielaida septiņus pret CSKA (0:7), četras dienas vēlāk iemeta piecus Ābola padotajiem (5:1), bet šodien zaudēja 1:5 ”Avtomobilist”.

SKA pārliecinoši atrodas KHL kopvērtējuma augšgalā. Čempionei ir 123 punkti, bet tuvākajai sekotājai Maskavas CSKA ir 115. Austrumu konferences pašā apakšā ar 45 punktiem 49 spēlēs ir ”Lada”. Praktisku iespēju uz izslēgšanas spēlēm vairs nav arī ”Kunlun”, kas ar 58 punktiem atrodas 11. pozīcijā Austrumos.