Ābolam vārti, taču zaudējums Zviedrijā, rezultatīvi arī Jekimovs un Biezais

10/02/2018 00:10
abols, sportazinas

Zviedrijas “Allsvenskan” hokeja līgā ar precīzu raidījumu izcēlies latviešu centra uzbrucējs Rodrigo Ābols, kurš trešajā periodā vairākumā panāca 2:3 pret “Vita Hästen”. Spēles noslēgumā latvieša pārstāvētā turnīra pastarīte “Karlskoga” piekāpās ar 2:4.

Ābols bez gūtajiem vārtiem uzvarēja sešos no 16 iemetieniem, kā arī nopelnīja 12 soda minūtes un lietderības koeficientu -2. “Karlskoga” “Allsvenskan” kopvērtējumā joprojām ieņem pēdējo pozīciju.

22 gadus vecais hokejists “Karlskoga” rindās aizvadījis 13 spēles, gūstot četrus vārtus un atdodot sešas rezultatīvas piespēles. Ābols šosezon tika izīrēts no Zviedrijas Augstākās līgas kluba “Orebro”.

Savukārt Dānijas “Metal Ligaen” turnīrā jau 14. vārtus šosezon guva Roberts Jekimovs, kurš ievadīja Fredrikshavnas “White Hawks” uzvaru pār Rodovres “Mighty Bulls” – 5:2.

Latvieša rēķinā 40 aizvadītajās spēlēs ir savākts 31 punkts (14+17). “White Hawks” Dānijas čempionāta turnīra tabulā atrodas trešajā vietā.

Visbeidzot Polijas Hokeja līgas kārtējā mačā Novi Targas “TatrySki Podhale” komandas otros vārtus uzvarā (4:3) pār vārtsarga Jāņa Auziņa (palika rezervē) “Opole” guva Elvijs Biezais, kam šis bija 23. precīzais raidījums šosezon. Hokejists ar 38 punktiem ieņem 13. vietu Polijas līgas labāko snaiperu vidū. Tikmēr “TatrySki Podhale” kopvērtējumā atrodas ceturtajā pozīcijā.