Ābolam vārtu guvums, mūsējie rezultatīvi arī Čehijā (VIDEO)

05/03/2019 23:04

Latviešu uzbrucējs Rodrigo Ābols otrdien guva vārtus Zviedrijas augstākās hokeja līgas (SHL) regulārā čempionāta mačā, kaldinādams “Orebro” komandas uzbaru.

“Orebro” viesos ar 5:3 (1:1, 2:1, 2:1) pārspēja “Timra” vienību, gūstot svarīgus punktus cīņā par SHL izslēgšanas turnīru.

Ābols vārtus guva otrā perioda 12.minūtē, kad panāca 2:1. Viņš šajā mačā laukumā pavadīja 13 minūtes un 38 sekundes, kuru laikā veica divus metienus pa vārtiem, uzvarēja 54% iemetienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Šosezon Ābols 41 mačā guvis 17 vārtus un veicis piecas rezultatīvas piespēles, būdams sestajā vietā līgas labāko snaiperu sarakstā.

[0:33-0:46] Ābola vārtu guvums

Ar 48 spēlēs izcīnītiem 65 punktiem “Orebro” vietējā čempionāta kopvērtējumā ieņem 11.vietu starp 14 komandām, bet tikpat punkti ir desmitajā vietā esošajai “Linkopings” vienībai. Tikmēr turnīra tabulas augšgalā ar 92 punktiem ir “Lulea”.

Līdz regulārā čempionāta beigām atlikušas četras spēles. Divām vājākajām komandām pēc sezonas būs jācīnās par vietas saglabāšanu Zviedrijas elites čempionātā.

Ābols “Orebro” vienībai pievienojās aizpērn jūnijā, noslēdzot līgumu uz divām sezonām, turklāt februārī tas tika pagarināts vēl uz diviem gadiem. Erebrū komandas sastāvā viņš aizvadīja 26 mačus, izceļoties ar vienu rezultatīvu piespēli, tomēr nozīmīgu lomu nespēja iegūt.

Pagājušā gada janvārī latvietis tika izīrēts Zviedrijas otrās līgas jeb “Allsvenskan” vienībai “Karlskoga”, kuras sastāvā 18 cīņās guva septiņus vārtus un veica desmit rezultatīvas piespēles.

Tikmēr citi Latvijas hokejisti Guntis Galviņš, Roberts Bukarts un Edgars Kulda otrdien izcēlās ar rezultatīvām piespēlēm Čehijas augstākās līgas regulārā čempionāta priekšpēdējos mačos, viņu pārstāvētajām komandām spēlējot ar mainīgām sekmēm.

Aizsarga Galviņa pārstāvētā Tršinecas “Ocelari” savā laukumā ar 4:1 (1:0, 2:1, 1:0) pārspēja Homutovas “Pirāti” hokejistus.

Galviņš laukumā pavadīja 18 minūtes un 48 sekundes, kuru laikā veica vienu spēka paņēmienu, izpildīja divus metienus pa vārtiem, kā arī dueli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. Galviņa kontā viena rezultatīva piespēle, bet viņš šosezon 46 spēlēs guvis trīs vārtus un veicis deviņas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr uzbrucēja Bukarta pārstāvētā Prāgas “Sparta” viesos ar 3:7 (0:4, 2:2, 1:1) kapitulēja Brno “Kometa” vienībai.

Arī Bukarts tika pie rezultatīvas piespēles. Latvietis spēlēja 17 minūtes un 15 sekundes, vienreiz metot pa vārtiem un spēli pabeidzot ar neitrālu lietderības koeficientu. Viņš šajā sezonā 46 spēlēs izcēlies ar septiņiem vārtiem un 17 rezultatīvām piespēlēm.

Tāpat neveiksmi cieta uzbrucēja Kuldas un aizsarga Ralfa Freiberga pārstāvētā Zlīnas “PSG Berani”, kas viesos ar 1:3 (0:1, 0:1, 1:1) atzina “Olomouc” pārākumu.

Kulda atdeva rezultatīvu piespēli laukumā bija 14 minūtes un 14 sekundes. Viņš četras reizes meta pa vārtiem un spēli pabeidza ar pozitīvu lietderību +1.

Tikmēr Freibergs 23 minūšu un trīs sekunžu laikā divreiz meta pa vārtiem un veica divus spēka paņēmienus, dueli pabeidzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Freibergs šosezon 48 cīņās guvis četrus vārtus un veicis 18 rezultatīvas piespēles, bet Kulda 48 mačos atzīmējies ar 11 vārtiem un 11 rezultatīvām piespēlēm.

Citā mačā bez punktiem palika aizsargs Oskars Cibuļskis, kamēr uzbrucēja Māra Bičevska nebija pieteikumā, viņu pārstāvētajai Hradeckrālovas “Mountfield” mājās ar 1:2 (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpjoties “Mlada Boleslav” vienībai.

Cibuļskis spēlēja 20 minūtes un 33 sekundes, kuru laikā ar ievērības cienīgām darbībām neizcēlās, spēli pabeidzot ar neitrālu lietderību.

Cibuļskis šosezon 47 spēlēs guvis trīs vārtus un veicis desmit rezultatīvas piespēles, kamēr Bičevskis 41 mačā atzīmējies ar diviem vārtiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm.