Ābolam vārtu guvums SHL mačā (VIDEO)

23/01/2019 23:39

Latviešu uzbrucējs Rodrigo Ābols trešdien guva vārtus Zviedrijas augstākās hokeja līgas (SHL) regulārā čempionāta mačā, palīdzēdams “Orebro” komandai izcīnīt uzvaru.

Erebrū vienība savā laukumā ar rezultātu 4:2 (1:2, 2:0, 1:0) pārspēja Vekšes “Lakers” komandu.

Ābols vārtus guva pirmā perioda septītajā minūtē, kad vairākumā atklāja mača rezultātu.

Ābols šajā cīņā laukumā pavadīja 15 minūtes un 19 sekundes, kuru laikā veica trīs metienus pa vārtiem, uzvarēja 30,77% iemetienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Latvietis šosezon 28 mačos guvis 12 vārtus un veicis vienu rezultatīvu piespēli, būdams līgas astotais labākais snaiperis.

Ar 35 spēlēs izcīnītiem 39 punktiem “Orebro” vietējā čempionāta kopvērtējumā ieņem 13.vietu starp 14 komandām, no pirmā divpadsmitnieka atpaliekot par vienu punktu, bet turnīra tabulas augšgalā ar 62 punktiem ir “Lulea”.

Divām vājākajām komandām pēc sezonas būs jācīnās par vietas saglabāšanu Zviedrijas elites čempionātā.

Ābols “Orebro” vienībai pievienojās aizpērn jūnijā, noslēdzot līgumu uz divām sezonām. Erebrū komandas sastāvā viņš aizvadīja 26 mačus, izceļoties ar vienu rezultatīvu piespēli, tomēr nozīmīgu lomu nespēja iegūt.

Janvārī latvietis tika izīrēts Zviedrijas otrās līgas jeb “Allsvenskan” vienībai “Karlskoga”, kuras sastāvā 18 cīņās guva septiņus vārtus un veica desmit rezultatīvas piespēles.

Ābola vārtu guvums [0:05 – 0:20]